Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Bazı konularda ısrarcı olduğunuz için diğer teklifleri görmezden gelmemelisiniz. ‘’ Z’’ Oteli sizi beklemesine rağmen, yer bulunmayan ‘’X ‘’ oteline gitmeye çalışmanın manası olmayabilir. Daha önce denemediğiniz şeyler deneyebilir, görmediğiniz yerlere gidebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Romantizm artıyor, sevdiğiniz bir kişiyle özel paylaşımlarınızı arttırmanız ilişkinizi güçlendirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Yaratıcı özellikleriniz bugün sizi olumlu anlamda yönlendirebilir. Kendinizi belli ölçülerde baskıladığınız konularda, daha esnek iç hesaplaşmalarla sonuca ulaşabileceksiniz. Probleme dönüşmüş günlük sıkıntılarda daha planlı yaklaşımlar işe yarayabilir. Sorumluluklarınızla kendinizi engellemeyen ilişkiler içine girme fikriniz oldukça yararlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Gerçek aşkı bulduğunuzainanarak ömür boyusürmesini istediğiniz kişiyeaçılacaksınız. Alacağınızyanıtın evet olacağındanşüphe duymayın. Uzunsüredir açılamıyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
İşleri organize edip görev dağılımı yapmak, derleyip toparlamak, sonuca dayalı olacak planlar hazırlamak konusunda yetkinizi verimsiz kullanabilirsiniz bugün. Söz hakkı sizdeyse konuşun ya da söylenenlere kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
İş hayatında oldukça kritik günler söz konusu. Yapıcı çaba göstermelisiniz. Aksi halde alacağınız yeni sorumluluklar sizi zorlayabilir. Biraz planlı ilerlemeli, duygularınızı kontrol etmelisiniz. Değişik görevlerin öne çıkması ile işle alakalı grup çalışmaları içinde yer alabilirsiniz. İşte değişik organizasyonlar sizi oldukça fazla çalışmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir. Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Yakında yapacağınız bir görüşme fırsatlarla dolu. Kendinizi iyi ifade edebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed