Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Bugün özellikle gelir-gider dengenizi bir düzene oturtmak, borçlarınızı düzenlemek, yeni finansal akışlar bulmak adına çok güzel etkiler altındasınız. Bunu iyi değerlendirmeli, gelecekle ilgili güzel fırsatlar barındıran bu etkilerden tam olarak yararlanmayı bilmelisiniz. Eğitimsel, hukuksal, ticaret alanlarında problemleri olan akreplerin ise ekstra dikkat etmeleri gereken bir süreç. Eski alacaklarınızı tanzim edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Çevreyle çok ilgilisiniz. Duyarlı olduğunuz şeyler oldukça fazla. Sizde bu özelliğin bir cazibe yarattığı düşüncesinde olanlar, size karşı özel bir yakınlaşma çabası içine girebilirler. Bir konudaki onaylanma ısrarcılığınız, barındırdığınız birtakım gizli kuşkulardan kaynaklanıyor olabilir. İnsan ilişkilerine biraz daha az beklentili bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
KATILACAĞINIZ davette dikkat çekeceksiniz. En ufak bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Neşenizi bir şeyin bozmasına izin vermeyin. Ne kadar girişken ve şen olursanız o kadar çok insan etrafınızda toplanacak. Pozitifliğiniz mıknatıs etkisi yaratacak. Hem iş hem de sosyal hayatınızda pozitif adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Sizi harekete geçiren pek çok konu var. Planlı ilerleyerek işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Yakınlara ve aileye ait işler öncelik kazanırken, kendi özel hayatınızı yeterince önemsemekte zorlanacaksınız. Neyse ki güvenlikle ilgili konuların getirdiği sorumluluklarda destek bulmanız kolay. Maddi kaynaklarınız konusunda spekülatif adımlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Bugün işinizle ilgili şeyleri ihmal etmeye meyillisiniz. Çünkü kafa olarak iş konularından uzaksınız. Gereksiz ve size hiç katkısı olmayan işlere zaman harcayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Biraz zorlanıyorsunuz, ama bir şeyleri toparlayıp yeniden yoluna koymak o kadar elinizde değil. İradeniz dışındaki çözümsüzlükler içinde, yine de iradi olarak yapabileceğiniz bir şeyler olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bu yakınlaşmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed