Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
İş ve para konularında yorgun olmanız mümkündür. Gene bu konularda yargı hataları yapacak ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilecek derecede zihinsel yorgunluk içinde de olabilirsiniz. Gene de her şeye rağmen para size kendiliğinden gelebilir, kazancınız artabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bu günlerde biraz gezenti oldunuz. Her akşam bir yerdesiniz. Ve her akşam yeni, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Uzak bir tanıdığınızın mutlu gününe davet edileceksiniz. Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugün zihinsel ve duygusal davranışlarınız tam yerinde olacak. Kendinizi savaş alanında hissetmeyin. Başarı sağlamanız için canlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Yeni bir iş için harekete geçenler öncelikle pazar araştırması yapmalıdır. Yatırım için gerekli kaynakları aktarmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Yoğun iş temposuna kendinizi hazırlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
İş ve hedefler konularında ilerleme sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle üstlerinizle yapacağınız görüşmeler olumlu geçebilir. Düşünce paylaşımları konusunda son derece uygun enerjiler söz konusu. Girişken olmak size kazandıracak. Gün içinde anneye dair gelişmeler olabilir. Neşeli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Gecikmiş bir haberiniz yakında size ulaşacak. İşlerinizi geliştirecek olan bu haberle bira da olsa neşeleneceksiniz. Eğer becerebilirseniz, bugünlerde izin yapmanızın tam zamanı. Kendinizi toplamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Sağlam adımlar atma kararlarınızın önünde bazı zaaflarınız duruyor. Daha düşünceli harcamalara yönelmelisiniz. Önümüzdeki günlerde yapıcı fikirlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Dönüp aldığınız bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor.Bu bilgi sizi yanlış yönlendiriyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed