Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bugün çevreden ya da en azından konuyla uzaktan yakından ilgili kimselerden gizlemeniz gereken bazı kontaklarınız ve etkinlikleriniz olabilir. Elinizden geldiğince sinsi tutumlarda olmaya, niyet ve planlarınızı kimseye belli etmemeye gayret etmeniz gereklidir. Planlarınız hangi konuda olursa olsun, gereksiz kimselerle konuştuğunuz takdirde bir çok engelle karşılaşmanıza sebep olabilirsiniz. Sizi çekemeyen birisinin aleyhinizde önemli faaliyetlere girişmesi olasıdır. Bu kimsenin elinde, size karşı kullanabilecegi ve sizin haberdar olmadığınız bazı önemli kozlar bulunabilir. Bu yüzden son derece dikkatli olmalı ve beklenmedik durumlarda dağıtmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Kendinizi tanıyamadığınız birtakım davranışlarınız sizi düşündürüyor. Sonradan edinilmiş bir huy olduğuna inanmanız yeterli olmayacak, bu davranışlardan kurtulma çabalarına gireceksiniz. Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bununla ilgili sorgulamalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Dönem dönem insanlarlaTartışma içinde bulunsanızDa siz sevdiğiniz insanlarınİyiliği için konuşursunuz.Bunu onlar da biliyorlar buYüzden problem çıkmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bugünlerde aşırı duygusallığınız yanlış anlaşılmanıza sebep olacak. Bu nedenle kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmeli, sezgilerinizden emin olmalısınız. İşinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak istediğiniz şeyi bugün satın alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Hayatın pek çok alanında öne çıkacağınız akıcı şartlar var. Yeni düşünceler ortaya koyabilir, yaratıcı konularda dikkat çekeceğiniz uğraşlara odaklanabilirsiniz. Sizi kısıtlayan konulara ara verdiğiniz bu süreçte daha somut işler üzerinde durmalısınız. Bir yandan da aşk ilişkilerinize yansıyan olumlu hava ile sevdiğiniz için çok şey yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bugünlerde işlere odaklanmada güçlükler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızdaki birtakım çekişmeler sizi isteksizleştiriyor. Bu gönülsüzlüğün doğal olduğunu düşünüyorsunuz. Tersi görüşlerle uyarılar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı akıllıca kullanmaya özen göstermelisiniz. Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bir düşmanınız var. Sizin için iyi şeyler düşünmüyor. Size zarar verebilecek bazı girişimlerde bulunabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed