Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha dinlenir bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Vazgeçtiğiniz bir şey, şu günlerde kıymete binmiş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Derin hisleriniz veönsezileriniz bugün çok yüksek.Duygusal anlamda bağınız çokgüçlü karşı cinsle uyumunuz budurumda göz dolduruyor.Zıt gibi görünseniz de müşterekbirçok yönünüz var.İŞ: Aklınıza esen her şeyi yapmaya gayretediyorsunuz. Bugün yönetici gezegeniniz Marsüzerinizde olumlu hava yaratsa da zekanızı güçlükullanmalısınız. Yatırımlardan uzak durun.SAĞLIK: Bugün midenizde kramplar oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Başkalarının önerileri karşısında daha akılcı bir yol izlemeli, yenilikleri hayatınıza geçirmelisiniz. İçinde yakın arkadaşlıklarınızın da bulunduğu paylaşımlar ve ortak işler sizi harekete geçirebilir. Yapacağınız iş anlaşmaları sayesinde maddi anlamda rahat bir nefes alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ikili ilişkiler ve ortaklıklara dikkat çekiyor. Başkalarından destek bulacağınız gelişmelerle moral bulacaksınız. Zira bu dönem güvene daha fazla güvene ihtiyacınız olacak. Ortağın maddi konularını yeniden değerlendirmeli, yeni önerilere de açık olmalısınız. Eşle olabilecek fikir ayrılıkları büyütülmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Sıkışık, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Bir saatte sorumsuzca harcadığınızı, iki saatte güç koşullarda kazanırken hiç gocunmuyorsunuz. Koruma altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınız, çok memnun görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Aşk kapıyı çalıp gelmez. Bu konuda biraz daha atak olmalısınız. Kendinizi bir kaç parçaya bölmüş durumdasınız. Bir konuya yönlenirseniz kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed