Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Ümitli olduğunuz fakat yarım yamalak yürüyen bir işin tam olarak iptal olması olasıdır. Olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Çevrenizdeki kadınların bazı ters davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bazı konularda kapılacağınız çelişkiler, huzursuz bir yapı sergilemenize sebep olabilir. Bunun yanında huzursuz gerginlik olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen birtakım ilişkilerinizde etki altında görünüyorsunuz. Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde kolay kabul görmüş, yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Çevrenizdeki insanlaraslında sizi çok iyianlıyorlar. Keyfinizikaçıracak konulardan uzakdurmanız için dikkatinizidağıtmaya çalışıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Bazı riskli yatırımlarla ilgili tüyolar alırsanız buna o kadar rağbet etmeyin. Çok kolay aldanıp yanlış atılımlar yapabileceğiniz etkiler var. Aşk konusunda da görüntünün cazibesine kendinizi kaptırmamaya çalışın. Hayatınızda radikal değişiklikler yaratacak şeyler riskli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Ortaklıklarınızda başlayan yeni dönem size önemli değişiklikler getiriyor. Engelleri aşmakla birlikte başkalarının getireceği önerileri değerlendirmek ve önünüzü açacak gelişmelere yakın durmak gerekebilir. Evlilik ve ikili ilişkilerde yaşanan mesafeyi önememeli, aşırı tutkulu beklentilerden uzak durmalısınız. İş hayatınızda yeni sorumluluklar
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2023)
İş dünyanızda kurallar hızla değişiyor. Kurumsal başarı öne çıkıyor. Başlangıçta bir değişme sizin kariyerinizin öneminin üstünü örtebilir. Geçici bir eşitlenme söz konusudur. Değişime, alışkanlıklarınıza fazla önem verip direnmeyin. Yakında işteki rolünüz daha da yükselecek, hatta öncülük görevine dönüşebilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2023)
Fiziksel çekiciliğiniz ve hitabet gücünüz girdiğiniz çevrelerde karşı cinsi oldukça etkiliyor ama hemcinslerinizin de düşmanlığını kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed