Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Duygusal ilişkileriniz güçlü almasına rağmen kararsızlığınız yüzünden oldukça hareketsiz bir gün geçirebilirsiniz. Bugün sizin hakkınızda olumsuz kararlar verebilirler. Siz bir erkek akrepseniz sizden yaklaşım bekleyen bir bayanı uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz. Bunun için kendinize çeşitli bahaneler buluyorsunuz ancak asıl neden cesaretsizliğiniz. Hemen harekete geçmediğiniz takdirde o sizden ümit kesecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Bugünlerde bilgi ve deneyimlerinizi arttırabileceğiniz yolculuklarınız var. Kısa mesafeli, ama yoğun. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlar, ilgi alanlarınızdaki tercih sıralamanızı değiştirebilir. Sorumluluk duygunuz oldukça güçlü görünüyor. Bugünlerde sorumluluklarınız kapsamında yararlı çalışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Kartınız Kutsal Adam... Bugünkü kartınız eğer erkek iseniz paylaşımcı ve hoşgörülü olduğunuzu sunuyor. Eğer siz bayansanız gerçeklere yaklaşarak şansınızı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Aşkla arkadaşlığı çok kolay bir birine karıştırıp rahatça yanılabileceğiniz bir gündesiniz. Söylenen sözlerden derin anlamlar çıkarmadan, hareketlerin size özel ve kasıtlı yapıldığını düşünmeden önce yüreğinize kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Ay burcunuzda yolculuğunu sürdürüyor. Çok daha çekici ve etkileyici olmayı başaracaksınız. Daha fazla girişimde bulunabileceğiniz imkanlar elde edeceksiniz. Kişisel konularda bilinçli adımlar atabilir, istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İş hayatında artan yaratıcılığınız sayesinde yeni sorumluluklar almaya başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
İş yaşamınızda genel bir hareketlenme ve yoğunluk bekleyebileceğiniz bir gündesiniz. Bir çok işle aynı anda ilgileneceksiniz ve hepsini tamamlamayı isteyeceksiniz. İş ortamınızda bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Yeni ilişkiler kurabilir farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
Sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz. Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık. Biraz daha sıkabilirseniz, her şey hallolacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Temmuz 2022)
İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. İletişimleriniz size şans getirici nitelikte olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed