Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle daha az pratik ve daha az gerçekçi olacaksınız. Önemli duygularınızı kendinize saklayarak, biraz içe kapanık bir tutum izleyeceksiniz. Ancak sıkıntılarınızı gerçek dostlarınızla paylaşırsanız, az da olsa bir rahatlama içine gireceksiniz. Duygusal hayatınızda süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişi sizden biraz daha romantizm bekliyor. Son zamanlarda ona karşı gösterdiğiniz ilgisizlik onu kırmış bulunuyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir. Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Ayrıca mevcut durumunuz bu kadar sıkkınlığı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
İşinizde gösterdiğiniz performans sayesinde kariyerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Kabınıza sığamıyorsunuz. Romantik bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Duygusal anlamda bir miktar kendinizi huzursuz ve gergin hissedebileceğiniz bir gün. Nerede uğraştırıcı iş varsa sanki birden önünüze “siz nasıl olsa çözersiniz” diye yığılmış. Telaşa hiç gerek yok. Hepsini sırayla bitirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Maddi konularla ilgili dalgalanmalar devam ediyor ve bu durumlar sizi daha hassas kılıyor olabilir. Ya da ummadığınız sürpriz harcamalarda bulunabilirsiniz. Gerek işiniz gerekse yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra yoğun bir telefon trafiği yaşayabilir özellikle işinizle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Alacağınız haberleri iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar amaçlarından da emin olmanız gerekiyor. İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Özel masraflarınızı kısıtlayamamanız, elinize geçenin geldiği gibi gitmesini açıklıyor. Ama yakınlarınıza yeterli kazancınıza karşı yaşadığınız geçim zorluğunu anlatmakta güçlük çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Kolay onarılabileceğini sandığınız zedelenmiş ilişkilerde biraz zorluklarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed