Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Bugünlerde, risk alma eğilimindesiniz. Ancak, daha kontrollü olmanız ve en ufak detayı atlamadan hareket etmeniz gereken günler. Unutmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genel anlamda, romantik duyguların yükseldiği, yaratıcılığın arttığı, kalıcı ilişkiler kurmaya ya da uzun vadeli girişimlerde bulunmaya açık günlerdeyiz. Kendimizi göstermek istiyoruz. Bu esnada, hayallerden, hayalperest kişilerden uzak durup, gerçekçi olmaya çalışmamızda fayda vardır. Bugüne baktığımızda ise, enerjik, dış dönük, hedeflerimize odaklanacağımız ve kendimize güveneceğimiz bir gündeyiz. Çalışmaktan veya enerji harcamaktan kaçınmayacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Günlük yaşamınızdan sıkıldınız. Hayatınızda önemli değişiklikler istiyorsunuz. Bugün ailenizle ilgili, size angarya gelen bazı işlerle uğraşacaksınız. Dost sandığınız kişilerin birbiri için yaptıkları dedikoduları duyup şaşıracaksınız. Akşamki düşünceli haliniz geç saatlere kadar sürerse ,sevdiğinizin sitemleri ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Bazı zevklerinizi partnerinizle paylaşma zevkini yakalayacaksınız. İdeallerinizin gerçekleşmesi için ona uzun zamanınızı ayırmalısınız. Yakında nişan veya söz sizi bekliyor olacak. Evli olanlar için bir değişiklik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Neşenizi bir şeyin bozmasına izin vermeyin. Ne kadar girişken ve şen olursanız o kadar çok insan etrafınızda toplanacak. Pozitifliğiniz mıknatıs etkisi yaratacak. Hem iş hem de sosyal hayatınızda pozitif adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Gündeminiz değişiyor. Evlilik, ortaklaşa konular öncelik kazanacak. Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar artabilir. Olası anlaşmaların öne çıkması ile ortaklıklarda yön arayışınız söz konusu. Yakın ilişkilerin getirdiği huzur ve güvene açık yanlarınız ise dikkat çekecek. Esnek yaklaşımlarınız sayesinde paylaşımlardan keyif alabileceğiniz koşullar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ekim 2022)
İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Zaaflı harcamaların sonradan gelen üzüntüsü paranızı geri getirmiyor. Son harcamalarınız işi iyice zora sokmuş gibi. Bunların gereksizliği konusunda aldığınız uyarıları, bundan sonrası için rehber edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Çevrenizdeki bazı insanlara karşı biraz daha dikkatli olun, sırlarınızı paylaşmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed