Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (27 Eylül 2013)
Her tecrübeden öğreneceğimiz şeyler var, ama kazananız belli olmayacak durumlardan kaçınmak lazım. Başarmak için uğraştığınız şeyleri korumalı ve risk almaktan kaçınmalısınız. Bilgi toplamanız ve buna göre hareket etmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (27 Eylül 2013)
Bir yakınınızla geçmişte yaşadığınız bir kırgınlık, çoktan unutulmuş görünmesine karşılık, bambaşka bir kanaldan, bambaşka nedenlerle yeniden gündeme getirilecek. Eski bir olayın yeniden tartışmaya açılmasını engelleyemeyeceksiniz. Uzakta bir sağlık üzüntünüz var. Uzak olması büyütmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (27 Eylül 2013)
Kartınız Hata... Fazla düşünmeden bugün ağzınızdan istediğiniz gibi kelimeleri döküyorsunuz. Bu arada açık sözlülüğünüzün yanı sıra insanları yanlışlıkla kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (27 Eylül 2013)
Takıntı haline getirdiğiniz vesveseli düşünceleriniz veya uzun vadeli ancak bir türlü ilk adımı atamadığınız bir planınız varsa eğer, bugün kendinizi yola çıkmaya mecbur hissedebilirsiniz. Zoru başaracak bir enerjiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (27 Eylül 2013)
Artık önünüz açılıyor. Uluslar arası ticaret ve yabancılarla işbirliği içinde olmaktasınız. Uzun zamandır bu konudaki çalışmalarınızı hayta geçirmeye başlıyorsunuz. Yeni kişilerle tanışacağınız bu süreçte, size ilham veren yolculuklar ve deneyimler yaşanabilir. Eğitim hayatınıza ilişkin pek çok girişim yapabilir, hedeflerinizi büyütebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (27 Eylül 2013)
İşyerinizdeki üzücü bir olayın etkisinden hala kurtulamadınız. Sizi hiç karşı koyamayacağınız bir biçimde içine alacak yeni gelişmeler var. Henüz habersizsiniz. Sizin böyle bir gelişmeye dünden hazır olduğunuz varsayılıyor. Böyle de bir dezavantaj içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (27 Eylül 2013)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (27 Eylül 2013)
Uzun zamandır ne uzuyor, ne de kısalıyorsunuz. Halinizden duyduğunuz memnuniyet sizi biraz hareketsizleştiriyor. İş hayatınızdaki yeni gelişme çok daha az para derdi çekmenizi sağlayabilecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (27 Eylül 2013)
Hassas bir konuyu, bir şeyleri atladım düşüncesiyle baştan aldınız. Sadece zaman kaybedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141941 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed