Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Duygularınızı kendinize saklayın. Büyüme ve ilerlemeye odaklanmalı, sizi ilgilendiren başlıklarda gelişmeyi ön plana almalısınız. Tutkulu yaklaşımlarınız işleri sizin yaptığınız gibi halletmek istemeyen kişilere karışmamanız durumunda işe yarayabilir. Yalnız çalışmanın daha yararlı olduğu günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde iş bitirici olabilir, işlerimizi istediğimiz şekilde halledebilir ya da istediğimiz şekilde ilerleyebiliriz. Sosyal ve hareketli gün. Akşam saatlerinde büyüklerimiz veya önemli pozisyondaki kişilerden destek görebilir, yardım alabiliriz. Gece saatlerinde ise, sevgi paylaşımları artıyor. Kendimizi güzel hissedebilir, güzel gösterebilir veya aşk kıvılcımlarına kapılabiliriz. Ancak malum hafta başında yazmıştık iş ilişkileri, anlaşmalar, toplantılar ve özellikle maddi başlıklı konularda yaşanabilecek tartışmalar ve anlaşmazlıklar genel anlamda stres nedeni ! Aklımızdan çıkartmayalım ve esnek olalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek. Güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız masrafı gözünüz görmüyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi, yaşama şevki ile sizi fazlaca etkileyecek. Bundan sonraki yaşamınızda yer alacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
AŞK: Adeta duygularınıza gemvurarak aşka kapılarınızıkapatmış gibisiniz. Alıngantavırlarınızla ilişkinizdesorunları çoğaltıyorsunuz. Onunsözünü kesmeden dinlersenizuzlaşarak mutlu olacaksınız.İŞ: Kısa vadeli planlarınızla uzun vadeli kârlaryaşayacaksınız. Beklentilerinizi ne kadaryüksek tutarsanız hedeflerinize o kadaryaklaşıyorsunuz. Pozitif enerjinizi tüketmeyin.SAĞLIK: Yiyeceklerinizin temizliğine dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Sürekli işi ve maddi problemleri düşünmeniz sizi strese sokabilir. Masraflarınızı azaltma yolunu seçin. Yakında sizi üzecek bir para kaybı olabilir. Duygusal hayatınızda yaşadığınız yalnızlığı ortadan kaldıracak, hislerinize hitap edecek doğru insanla tanışma fırsatı ayağınıza geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Uzaklarla olan ilginiz ve merakınız sizi harekete geçiriyor. Eğitim konuları yanında işle ilgili hedeflerinize bakacak, kendinize fayda getirecek yeni ilişkilere odaklanacaksınız. Olumlu haberler yanında, yolculuklardan çok şey kazanabilirsiniz. Bu dönemde çocuklarınızın eğitim hayatına ilişkin önemli kararlar almak adına harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Siz amirden ziyade iyi bir memur olursunuz. Emir vermek yerine her işi kendiniz yaparsınız. Çevrenizdekilere güvenmezsiniz. Kanunların dışına asla çıkmazsınız. Bu yüzden yaratıcılık isteyen işlerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik sağlayacak. Sevginizi ifade etmede zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak mutlu olmanıza rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aksamalardaki sorumlulukları paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Ekonomik kriz kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. Ama ihtiyaç duyduğunuz şeylerin üzerindeki etiketler her gün değişiyor. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Sabah saatleri daha sakin olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde daha enerjik olacaksınız. Girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed