Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugün iş ve para konularını düşünecek zaman bulabilmeniz zordur. İnsanlarla olan görüşmeleriniz ve arkadaşlarınız gerek sohbetleri, gerekse sorunları sizi başka şeyle ilgilenemeyecek kadar meşgul edebilir. Kızdığınız bir kimse hakkında olumsuz planlarınız ve bunları uygulamaya koyma arzularınız olabilir. Bu hislerinizin kökleri de oldukça eskilerde olabilir. Böyle durumlarda kendinizi güçlü bile hissetseniz, harakete geçmek için henüz erken. Bir süre daha beklerseniz o kimseyi karşınızda çok zayıf olarak görebileceksiniz. Planlarınızı o zaman uygulamaya koyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Yeni dostluklara çok açık olmanıza karşın, biraz ince eleyip sık dokuyorsunuz. Dün size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluktan bugün pişmanlık duydunuz. Bunu telafi etmeye çalışacaksınız. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma sorumluluğu içindesiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Sürprizlerle karşılaştığınızda tartışmalardan uzak kalın. Bugünlerde yanlış anlaşılıyorsunuz. Ağzınızı sıkı tuttuğunuz zaman bu sorun ortadan kalkar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugün iş ya da görev icabı yapacağınız bir seyahat size ummadığınız derecede huzur verebilir. Yapılması gerekenleri tamamlarken zamanın ve mekânın tadına varmayı ihmal etmeyin. İletişim açısından da ılımlı bir tarzınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugün etrafınızda olan biteni kavramakta çok zorlanabilirsiniz. Yine de hızla sizden gizlenen konular olduğunu fark edeceksiniz. Gizli düşmanlıklar dedikodular gündeme gelebilir. Hemen öfkeye ve kuruntuya kapılmayın. Bugün çevrenizi değil kendinizi kontrol edebilmeniz çok önemli olacak. İyi incelemeden hiçbir karar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Ara sıra işleri aksatmanız maddi doyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklar yaşayabilirler. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Başarılısınız. En küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamayı iyi beceriyorsunuz. Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Duygularınızı frenlemeyi bilmelisiniz. İntikam ateşiyle dolaşmanızın en büyük zararı yine kendinize olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed