Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Bir türlü karar veremiyor ve hiçbir şeyden emin olamıyorsunuz. Fikirlerinizi değiştirmeyin, sonra pişman olursunuz. Birkaç gün kadar duygusal anlamda yüzeysel olacaksınız . Genelde insanlara yardım etmeyi seviyor aynı zamanda kendinize bir pay çıkartıyor ve mutlu oluyorsunuz. Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha dinlenir bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Vazgeçtiğiniz bir şey, şu günlerde kıymete binmiş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Fikirlerinizi fazlaca savunma eğiliminiz yoğun, bundan vazgeçmelisiniz. Sizden gizli işleri fark ediyor ve bundan oldukça hoşnutsuz oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Altıncı hissiniz o kadar kuvvetli ki, çoğu zaman fazla analiz ve inceleme gerektirmeden doğru kararlar verebiliyorsunuz. Aşk hayatında da kullandığınız bu özelliğiniz sayesinde ne yazık ki sevdiğiniz insanın gizli kalan yanlarını görmek içinizi burkabilir. Sağlığınız için spor yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
İyimserliğiniz ve çalışkanlığınız yükseliyor. Sorumluluk duygunuz, çevrenizde olup bitene karşı sizi daha duyarlı kılabilir. Dernekler, meslek birlikleri gibi sivil oluşumların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Hatta böyle bir kuruluşun yemeğine davetli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp, ilginç sohbetler yapmanız mümkün gözüküyor. Vizyonunuz değişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Meslek yaşamınızda cesur ve kendinize güvenen tavırlarınızla ön plana çıkacaksınız. Ancak kararlarınızı verirken duygusal davranıyor, altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik sağlayacak. Sevginizi ifade etmede zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak mutlu olmanıza rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aksamalardaki sorumlulukları paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz teklifler var. Ekonomik durumunuz, sizin dışınızdaki bir gelişmeyi doğru değerlendirip katılmanız halinde, birdenbire atağa kalkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Hayatınızda tasarladığınız bir takım yenilikler var ki bunları uygulamakta hem çok isteklisiniz hem de korkuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed