Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Başka kimseleri yavaşlatıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın temponuzu biraz yükseltmek zorundasınız. Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Bir dostunuzla karşılabilir veya bu kişiden bir haber alabilisiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Evli bir insansanız ve eğer isterseniz evlilik ilişkilerinizi düzene sokmaya muktedirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün maddi açıdan şanslısınız Hangi konu olursa olsun yeni Teşebbüslerde bulunmaktan korkmayın. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe karşı, bilinçaltı seviyenizde büyük bir öfke birikimi olabilir. Yoğun bir çalışma ortamında büyük gayretler göstermek zorunda kalabilirsiniz. Kalabalık ortamlardan kaçınmalısınız. Olaylar sıcakken üzerine gitmeli ve son raddeye kadar zorlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Bu günleri, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. İçinizde barındırdığınız endişeler sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Aşırı duyarlılığınız çoğu zaman karşılığını bulamıyor. Bu, insanların bazı şeyleri hak etmediği inanışına götürmemeli sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Kartınız Geçiş... Bugünlerde biraz hafif rahatsızlıklar geçirerek naz yapmak için abartıyor durumdasınız. Bunları yapmadan doktorunuza görünmekte fayda var. Sağlığınızla ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Yetiştirmeyi düşündüğünüz bir yazı, rapor, yapmayı planladığınız bir konuşma veya gitmek zorunda olduğunuz bir yer varsa mutlaka size yol gösterecek birini bulun. Eşiniz veya yakın bir dostunuz telaşınızı dizginleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Zekânız ve yaratıcılığınızla meslek yaşantınızda zirveye çıkmanız hiç de zor değil. Birçok işi, bir arada yapabilme yeteneğiniz size önemli kazançlar sağlayabilir. Ãœstleriniz tarafından olumlandığınızı bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir. Çok iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Son günlerde beklemediğiniz bazı tesadüflere kuşkulu bakıyorsunuz. Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bu tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed