Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Sosyal ilişkileriniz veya aşk hayatınız açısından, renkli ve heyecan verici bir aya giriyorsunuz. Bazı gelişmeler sevincinizi arttırıyor. Coşkulu ve mutlusunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerine kadar yoğunluk var.  Motivasyonumuz ve yaratıcılığımız yüksek, şefkat ve empati duygularının ön planda olabileceği bir gündeyiz. Sezgilerimiz bizi gizli kalan konuları aydınlatmak için yönlendirebilir. Ev, aile, toprak, vatan, millet ve gayrimenkul başlıklı konular ön planda.  Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Bugün bazı konulara karşı isteksizlik duyabilirsiniz.Bir takım işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir. Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Sevgi yüklü olduğunuz yakın çevrenizde zaten bilinmekte. Oysa yeni çevrelerde bunu göstermeniz zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıklarla sonuçlanmakta ve bu durum sizi çaresizliğe itmekte. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Bugün daha güvenli ve dışadönük adımlar atıyorsunuz. Yabancılarla bağlantılı konular akıcı biçimde ilerlemeye başlıyor. Bu alanda yeni hedefler ve beklentiler içinde olacaksınız. Kendinizi geliştirmeye açık olduğunuz konular seçebilir, başkalarından değişik fikirler edinebilirsiniz. Yolculuklar, pozitif haberler sayesinde iyimserliğiniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir günde olduğunuz söylenebilir. Çalışma gücünüzü somut hale getirmek için uğraşırken sabah saatlerinde çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Yakında bir para haberiniz olacak. Bu haberi gerçekleştirme çabalarınızda güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlık sizi düşündürüyor..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2023)
Bugünlerde düzelme emareleri gösteren bir konuda yeniden sıkıntılarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed