Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Belli bir durumu tamamen farklı bir şekle dönüştürme olasılığınız yüksek. Bu esnada, bu durumun sizin klasik bir haliniz olduğu izlenimi vermemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Bugün dostluk ilişkilerinizi zirvelere çıkartabilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizde yoğun duygusal alışverişlere çok açık bir dönemdesiniz. Edilgen kişiliklere duyduğunuz antipati bile, bugünlerde, bir anlamaya çalışma uğraşı içine girebilir. Arkadaş çevrenizde doğal bir ilgi alanı gibi algılanıp önemsenen birinden aldığınız negatif elektriğin nedenini araştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Sevginize güven duymalısınız. Onun artık beklentileri körelmek üzere. Sevdiğiniz kişi ile aranızda önce dostluk bağlarıkurmayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Yeni imaj değişikliğiniz olumlu sonuçlar verebilir. Yeni arkadaş çevresi edinerek daha farklı bir sosyal yaşama başlayacaksınız. Aşk hayatında ayrılık görülüyor. Maddi sıkıntıları-nız sona eriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
İş yerinizde , iş performansınızın düşük olacağı bir gündesiniz. Yapmanız gereken işleri zorlukla yapabilecek, sık sık iş arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Bugün tembelliğiniz dolayısıyla amirinizden uyarı alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Bugün yakın çevrenizle anlaşmalar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz anlaşmaları imzalamadan önce koşulları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Şu diktatör biri yakıştırmasından kurtulun artık. Daha bir mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed