Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Yeni çıkan fırsatları daha çekici bulmanız ve o tarafa yönlenmeniz mümkündür. Ancak yenisi için eski yolu bırakanların nereye gideceklerini bilememe ihtimali olduğunuz da unutmamalısınız. Durmadan engeller çıkan ve sizi bezdiren bir konu bugün çözülebilir. Davranışlarınız biraz daha ölçülü olmak zorunda. Dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Yetersiz kaldığınız konularda, aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım alabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri değişik fikirleriyle sizi çok etkileyecek. İş yaşamınızda bu görüşlerden çok yararlanacağınızı düşüneceksiniz. Bugün birtakım umutlarınız yeniden hareketlenebilir. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Karşı cinsin dikkatini çekiyorsunuz. Bu durumda hemcinsleriniz kıskanmaya başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Güçlü kişiliğinizi ve etkileyici ifade becerinizi gösterme fırsatı yakalayacağınız olaylara dahil olabilirsiniz. Konu sizinle birebir alakalı olmasa bile önemli bir role bürünmeniz beklenecek. Eğer fazla ısararcı olursanız geri tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Gündeminiz fazlasıyla dolu. Yapılması gereken işler sizi köşeye sıkıştırabilir. Ancak kararlı olmanız halinde engelleri aşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın yarattığı ve sorun çıkardığı konular devam edecek. Programlı hareket etmelisiniz. Bir yandan da hizmet edilmesi gereken temalar olacak. Aşırı yorgunluklar bedensel olarak sizi zayıf düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Ara sıra işleri aksatmanız maddi doyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Maddi konularda genel anlamda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için çalışabilirsiniz. Maddi konularda olumlu etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed