Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bazı olayların, yöntemlerin ya da gelişmelerin size uyuyor olması diğerlerine de uyuyor anlamına gelmiyor. Ama, yine de planlarınızda değişiklik yapmak zorunda değilsiniz tabii.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine böyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Bu, olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Bu hareketlilikte sürprizle de olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün oldukça karamsar olmanız olası görünüyor. Kimsenin samimiyetine inanmak içinizden gelmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Modayla ilgilenenler ruha ve göze hitap eden yeni tasarımları ortaya çıkarma günü. Bir iş yemeğinde alacağınız cazip bir teklif sizi onore edecektir. Öncelikle konut sorununuzu gidermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Duygusal ilişkiler her yönü ile sizi huzursuz edebilir. Biraz daha sabırlı olmaya özen gösterin. Ancak ortaklaşa para konularında daha aktif kararların alınacağı gelişmelerle moral kazanacaksınız. Ummadığınız desteklerle planlarınıza hız verebilirsiniz. Bu günlerde riskli yatırım planlarından, yanlış kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Eğer son birkaç gündür kendinizi fazlasıyla dağıtmış iseniz öğleden sonra saatlerinde yeniden çeki düzen verebilir, günlük sorumluluklarınıza geri dönebilirsiniz. Yapılmak istenen değişiklerin sizi rahatsız etmesi ve ruhsal açıdan bir süre olumsuz sürece sokması mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklar yaşayabilirler. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda kısıtlayıcı etkilerin altında kalabilecğeiniz bir gündesiniz. Geleceğe yöenlik maddi bir kaygı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Sizin işyerinizden bir süre kopup sevgilinizle tatile çıkmanız gerekiyor. Bunu en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed