Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Burnunuza kötü kokular geliyorsa veya bazı durumların içerdiği riskleri hissediyorsanız belli ilişki, iş veya iş birliklerinizi tekrar gözden geçirmenizde ve sezgilerinize göre ilerlemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Bazı dengeleri kuramıyorsunuz. yaşadığınız ilişki sorunlarının çoğu bundan kaynaklanıyor. Bir ilişkiyi çok paye vererek başlatıyor, sonunda hüsrana uğruyorsunuz. Bugünlerde bir ahbap ilişkinizle ortak bir işiniz olacak. Onunla birlikte büyük bir alışveriş yapabilirsiniz. Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu gördüğünüz için pek oralı olmuyor, adeta onu cezalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Bugün öylesine hoşsunuz ki karşı cinsin kalbini hoplatıyorsunuz. Bekarlar evlilik için acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Gayrimenkul sektöründe olanlariçin parasal hareketin yavaşladığıgünlerdesiniz. Bu nedenleödemelerinizde aksamalar olabilir.Fakat bu durum kalıcı değil. Yakın zamandabereketli ve refah bir döneme girebilirsiniz.Yeni âşıklar için karmaşık hislerinnetliğe dönüşeceği durumlar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
İç dünyanıza dönmek ve bazı gelişmeleri sabırlı karşılamak durumundasınız. Karşınıza çıkacak geçmişle bağlantılı ilişkileri sorgulamak ve geride bırakmak gerekebilir. Ãœzerinizdeki baskılar bu şekilde azalacaktır. Ancak gizleyici yanlarınızı kullanırsanız kendinize zarar verebilirsiniz. İşle ilgili planlarınızı ise acele ile ele almamanız gerek. Bu dönem sizin için zor olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Kendinizden ayrı tutmadığınız dost ilişkilerin, iş beraberliği önerileri sizi korkutuyor. Yakın zamanda görüşme istekleri alabilirsiniz. Bunu çabuklaştırmak için özel çabalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Bir araya getirdiğiniz parayı kullanacak yer ararken, kişisel öngörülerinizin yeterli olduğu düşüncesinden sıyrılmalısınız. Birkaç arkadaşınızın sizi etkilemeye yönelik fikirleri yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Daha gerçekçi beklentiler, size düş kırıklıkları yaşatmayacak. İyimserliğinizi biraz törpülemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed