Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bu günlerde sinirlerinizi biraz dinlendirmeniz gerekiyor. Son günlerde bir hayli gerilimli olaylara tanık olmanız, sizi hiçbir amaç taşımayan fevri davranışlara yöneltebilir. Akşama doğru bir kalabalık içindesiniz. Bu gurupta tanıştırılacağınız biriyle ilerde bazı ortak çalışmalarınız olabilir. Bununla ilgili ipuçlarını bu akşam görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor. İsteklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Olayların iç yüzünü merak ederken çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Sorunlarınız işinizde aksamalara neden oluyor. Doğru zamanda yapacağınız atılımlar sizi hedefinize ulaştıracak. Ruh halinizi bozan gergin ortamlardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kişisel açıdan güçlendiğiniz söylenebilir. Hayatı daha ciddiye aldığınız bu süreçte önemli sorumluluklar içindesiniz. Ancak ortaklıkların her açıdan sizi etkilediği söylenebilir. Belki ortak giderlerin sorun yaratması ile harekete geçeceksiniz. Ancak maddi olarak ihtiyaçlarınız artmakta. İşle ilgili sorumluluklara rağmen kazançlar konusunda fırsatlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sizde bir amatörün heyecanı var. Bunun iş yaşamında getirisi olduğu kadar da götürüsü var. Ama bunu çok kısa sürede kavrayacaksınız. Daha çok duygusal anlamda tatmin olacağınız bir çalışmanın içinde olacaksınız bu günlerde. Bundan yararlanın. Çünkü sizi öneren iki kişi çok yetkin ve sizden çok umutlular.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Zaman zaman sevdiğiniz kişiyle yeterince dost olup olmadığınızı sorguluyorsunuz. Peki acaba siz bunun için gereken çabayı gösterebiliyor musunuz? İş yaşantınızda göz önünde bulunmak için çaba sarf edebileceğiniz ve bu amaçla güç kullanabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor. Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bu aralar aile içinde bir huzursuzluk çıkabilir. Ailenizdekilerle tartışmaya girmekten ve onlara hakaret etmekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed