Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Gücünüzü veya yaratıcılığınızı gösteremeyeceğiniz seçimler yapmaktan kaçınmalısınız. Bazı tartışmalar mantıklı dahi görünse de, sonuçta bir işe yaramayacaksa kaçınmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Hayatı hiç umursamıyorsunuz ve sadece yaşamakta olduğunuz günleri düşünüyorsunuz. Etraftakilerin sizin hakkınızdaki düşünceleri sizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bu rahat yaşam tarzınız yüzünden bir takım olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmeyi öğrenmelisiniz artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
AŞK: Çekingensiniz. Bugünpartneriniz, bu huyunuzu bildiğiiçin rahatlamanız amacıyla sizearkadaşları ile birlikte birsürpriz hazırlayacak.Bulunduğunuz ortamda hoşvakit geçireceksiniz.PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşüncelerinizbugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özelliklebüyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar.SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizimanevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
“İşlerimi nasıl yetiştireceğim” gibi bir telaşa kapılırsanız gerçekten yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Organize olmaktan ziyade yöntem değiştirmeye ihtiyacınız var. Eğer bunu sağlayamayacak durumdaysanız farklı yol izleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Ay burcunuzda yerini alırken haftaya yeni enerjilerle başlıyorsunuz. Dikkat çekici bir dönemden geçtiğiniz söylenebilir. Kendi hayatınızı daha rahat kontrol edeceğiniz bu dönem yenilenmeler söz konusu. Başlangıçlarınızın getirdiği sorumluluklar karşısında daha sağlam duracaksınız. Yakın çevrede yaşanan değişiklikler iş hayatınıza dair olumlu desteklere dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2021)
İşinizle ilgili ince hesaplara yönelmek yerine ürettiğiniz pratik fikirlerle iş yapmaktan mutlusunuz. Arkadaşlarınız sizin eksiklerinizi tamamladığı müddetçe çalışma hayatınızda şimdilik kötü giden bir durum yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik sağlayacak. Sevginizi ifade etmede zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak mutlu olmanıza rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aksamalardaki sorumlulukları paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Esas olarak kendi yağınızla kavrulan birisiniz. Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Bugün mantığınızı ön palanda tutmanız gereken önemli kararlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed