Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Geçmişten bugüne gelen gizli kalmış bazı durumlar sosyal medya aracılığı ile yakın çevrenize duyurulmak istenebilir. Sizler kendinizi anlatmaya çalışırken karşınızdaki kişinin baştan olumsuz yaklaşımı buna engel olabilir. Maddi durumunuzda ki dengesizlik eşinizle veya partnerinizle bazı konuları daha açık konuşmanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Bugün ikili ilişkileriniz konusunda oldukça dikkatli davranmalısınız. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bazı güçlükler çekebilirsiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar da yaşayabilirsiniz. Akşama doğru alacağınız bir haber ise keyfinizi yerine getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Çevrenizdeki insanları mutsuz ettiğiniz açık. Çok sevip çok hırpalamaktan vazgeçin. Partnerinizden vazgeçemediğiniz için hep telefonlara sarılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Kendinizi sebepsiz yere suçlamanız ruh sağlığınızı bozuyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Projeniz size yüklü miktarda para kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Sizin için dinamik şartlar sürüyor. Gün ortasına kadar kendinizi mutlu edebileceğiniz yeni uğraşlara yakın duracaksınız. Çocuklarla olan bağlarınız ve paylaşımlarınız size değişik duygular yaşatabilir. İlerleyen vakitlerde daha sıkı çalışmak, disiplinli olunması gereken yeni işler öne çıkacak. Sağlığınızı ilgilendiren her konuyu dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Bir gelişmeyle ilgili gelen haberler sizi sevindiriyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil. Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Kendinize uygun gördüğünüz yaşam standardıyla barışıksınız. Bu, para sıkıntılarınızı en aza indiriyor. Bir yakınınıza destek vermeniz gerekecek, ama bundan memnun olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed