Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (4 Eylül 2013)
İşleri kolayca ve tam olarak halletmek istiyorsanız zekayı ön planda tutmalısınız. Sizi manipüle eden kişiler olabilir, bu durumda zaman kaybı yaşamamak için tekliflerini ya da önerilerini geri çevirmeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (4 Eylül 2013)
Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte başka insanları daha endişelendirecek bir haber alacaksınız. Bu haberle birlikte, içinde olduğunuz bazı ilişkileriniz, çevrenizde bazı merakların nedeni olabilir. Çok güvenle ve sıcak duygularla baktığınız biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var. Ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (4 Eylül 2013)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (4 Eylül 2013)
Bugün içinde bulunduğunuz ortamın şartlarına uyum sağlamanız lehinize olabilir. Bireysel bir çıkar söz konusu olmadığı sürece alınacak grup kararları size de yararlı olacaktır. Karşılıklı fedakârlıklar yapmak gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (4 Eylül 2013)
Kariyerde önemli günler yaşadınız. Şimdi eldeki ileri tamamlamalı, gün ortasından sonra başlayacak sürece hazırlanmalısınız. Sabırlı olmanız gereken işle ilgili takım çalışmaları, önemli organizasyonlar biraz aksayabilir. Ancak geleceğe dönük planların netleşmesi açısından önemli bir gün olacak. Sosyal çevrenizi genişletebileceğiniz olanaklar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (4 Eylül 2013)
Zorlukların üstesinden geliyorsunuz, ama sabrınızı korumanız gerekiyor. Kafanızdaki plan, sıkı bir dayanışmayı gerektiriyor. Bu konuda umut bağladığınız kişiler sizde hayal kırıklığı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (4 Eylül 2013)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (4 Eylül 2013)
İşe ayırıp belli bir limitte korumaya çalıştığınız parayı çoğaltabilirsiniz. Yatırım konularında fikri destek alabileceğiniz yerler, iş konularında bağlandığınız umutlardan daha güven verici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (4 Eylül 2013)
Son zamanlarda sizin için önemini kaybetmiş bir konuyla ilgili olarak yeniden düşünmeniz gerekebilir. Bu konudaki birtakım kararlarınızı bir süre ertelemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed