Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Bazı konularda ısrarcı olduğunuz için diğer teklifleri görmezden gelmemelisiniz. ‘’ Z’’ Oteli sizi beklemesine rağmen, yer bulunmayan ‘’X ‘’ oteline gitmeye çalışmanın manası olmayabilir. Daha önce denemediğiniz şeyler deneyebilir, görmediğiniz yerlere gidebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Romantizm artıyor, sevdiğiniz bir kişiyle özel paylaşımlarınızı arttırmanız ilişkinizi güçlendirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Kartınız Zaman... Zaman kaybeder bir haldesiniz. Elinizdeki her şeyi bir kenara bırakıp oyunu terk eden dışlanmış çocuğu oynuyorsunuz. Oyunu hakimiyet altına alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Formalite icabı yapacağınız görüşmeler eğer içinde dostça bir sıcaklık yakalayamamışsanız sıkıcı geçebilir. Bu tarzdaki insanlarla bir plan yapmayın. Eğer ön yargıyla yaklaşacaksanız samimiyetlere eşiniz bile inanmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
İş ortamında dağılan şartlar, yapılması gereken değişiklikler devam ediyor. Biraz yavaşlamalı, gün ortasından sonra değişecek gündeme göz atmalısınız. İlişkileri toparlama çabanız, yeni aldığınız önerilerin hayat geçirilmesi konusunda yeni konuşmalar öne çıkabilir. Gizlediğiniz şeylerin getireceği dedikodulara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Sözlü olarak övülmenin yanı sıra maddi karşılığa da ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu ihtiyacınızı konuşabileceğiniz ortamı bekliyorsunuz. Titiz ve becerikli çalışmanız göz dolduruyorsa da son günlerdeki isteksizliğiniz seziliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Lüks alış veriş sizde neredeyse bir tutku olmuş. Aşırı harcamalarla bütçeniz darboğaza girmiş durumda . Akşama doğru katılacağınız bir davet için harcamada bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Bireysel çalışmalardan çok ortak çalışmalara ağırlık vermeniz yararınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed