Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Belli bir görüş veya pozisyonda ısrar etmeniz, objektif ve farklı bakış açılarının yaratabileceği olumlu sonuçları kaçırmanıza neden oluyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Canınızın çok sıkkın olduğu bir gündesiniz ve etrafınızdaki insanları da sıkıyorsunuz. Bu kadar detaycı olmamalı ve her şeyi oluruna bırakmalısınız. Aşk hayatınızda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Dikkatli olun ve ilginizi işinize veya eğitiminize yöneltin. Ailenizin sizden farklı beklentiler içerisinde olduğunu unutmayın. Gün içerisinde yaşayacağınız aksilikler karşısında sakin olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Bugün arkadaşınız veya yakın akrabanızın kötü haberini alıp telaş edeceksiniz. Ancak ona ulaştığınızda telaşınızın çok abartılı olduğunu anlayacaksınız. Büyütecek bir şey yok. Sadece biraz dikkatsiz o kadar. Ona akıl vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Bugün eşinizle yapacağınız konuşmalar sırasında fazla ısrarcı ifadeler kullanırsanız tepkisini çekebilirsiniz. Herkesin sorumluluğunu bilmesine ve gününü istediği gibi organize etmesine müsaade etmek daha uygun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Kendinizi daha açık ifade edebileceğiniz şartlar var. Duygularınızı öne çıkaracağınız yaratıcı çalışmalar eklenince hayli hareketli zamanlar sizinle. Hayata daha güvenli ve iyimser bakmaya çalışarak üzerinizdeki stresleri atabilirsiniz. Size zevk ve dinlence getiren temalar, hobilerinizle göz dolduracağınız konular gündeme gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Bugün işinizle ilgili konulardan uzak durmak ve kendinize bol bol zaman ayırmak isteyeceksiniz. Fakat işinizle ilgili pürüzleri bir türlü kafanızdan atmayı başaramayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Tedbirli davranmak, geçici daralmaların arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir. Büyük sevinçler sağlayacağını düşündüğünüz büyük harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2022)
Şu diktatör biri yakıştırmasından kurtulun artık. Daha bir mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed