Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Bugün bazı sosyal aktiviteler içinde bulunmanız gerekebilir. Özellikle bir arkadaşınızın ziyaret edilmesi ya da bir törende bulunmak gibi işler çıkabilir. Bu gibi durumlarda faal bir görev üstlenmeniz de söz konusu olabilir. Bugün sizin tahmininizden daha karışık ve yorucu olacaktır. Bu kadar şey arasında sizden haber bekleyenler için zaman ayırmanız zor olmakla beraber bunu yapmalısınız. Aksi takdirde arkadaşlarınız hakkınızda olumsuz düşünmeye başlayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Bugün ufuklarınızı geniş tutmalı ve başkalarının görüşlerine açık olmalısınız. Öğreneceğiniz çok şey olabilir. Aradığınız değişiklikleri yapmak için fazla uğraşmanıza gerek yok. Sezgilerinize daha çok önem vermeniz doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Kartınız Zaman... Zaman kaybeder bir haldesiniz. Elinizdeki her şeyi bir kenara bırakıp oyunu terk eden dışlanmış çocuğu oynuyorsunuz. Oyunu hakimiyet altına alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Mesleki açıdan zorlayıcı ancak yol aldıracak bir iş önünüze gelebilir. Reddetmek ve rutini yürütmek çok rahatlatıcı bir karar olabilir. Ancak mücadele edip prestij ve ödül kazanmak da elinizde. İrade ve karar size ait olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Bütçenizi sabitlemekte zorlanmamalı, değişik önlemler almalısınız. En azından Gelir ve giderler arasındaki dengeyi sağlamak için önlemler almanızda fayda var. İş gücünüzü harekete geçiren, yeteneklerinizi kazamca dönüştürecek fırsatlar da bulabilirsiniz. Çok çalışmanız ve sorumluluk almanız gereken bu dönemi iyi değerlendirmek gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2022)
İş hayatınızda oldukça başarılısınız. Devamlı yeni projeler,yeni planlar peşinde koşuyorsunuz. Ancak amiriniz konumundaki insanlarla problemler yaşayacağınız bir gündesiniz. Ani öfkeler, ani kararlar sizi işten ayrılmanın eşiğine getirmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Parayı seviyorsunuz fakat harcamalarınıza bazen hakim olamıyorsunuz ve bu konuda aşırıya kaçıyorsunuz. Biraz daha dikkatli olmalısınız yoksa maddi sıkıntıların başlayacağı bir döneme gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Bugün sağlığınıza dikkat edin ve yorucu aktivitelerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed