Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (5 Ekim 2013)
Tükenmişlik sendromu yaşayabileceğiniz veya bazı konularda kendinizi zayıf hissedebileceğiniz bir gün. Ancak, içsel sorgulamalarınız esnasında kendiniz için yararlı yanıtlara ulaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (5 Ekim 2013)
Bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İçinizde bir mutluluk var. Hissettiklerinizi başkalarıyla paylaşmak, içinizdeki mutluluğu yansıtmak istiyorsunuz. Bugün aile büyüklerinizle bir araya gelebilir onlardan bazı konularda fikir alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (5 Ekim 2013)
Kartınız Kutsal Adam... Bugünkü kartınız eğer erkek iseniz paylaşımcı ve hoşgörülü olduğunuzu sunuyor. Eğer siz bayansanız gerçeklere yaklaşarak şansınızı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (5 Ekim 2013)
Günlük temponuzdaki değişim ve plansız işler sizi strese sokabilir. Baştan bir program yapmışsanız eğer ona uymaya çalışın. Ayartıcı ve daha cazip görünen planlara kanmayın. Zorunlu değişimlere hızla adaptasyon önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (5 Ekim 2013)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (5 Ekim 2013)
İş yaşantınızda başarılı günler geçiriyorsunuz. Bu durum sizi moral olarak çok güçlendiriyor ve mutlu ediyor. Son günlerde iş performansınız çok yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (5 Ekim 2013)
Bugün sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatında tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (5 Ekim 2013)
Parasal konularda bugünlerde çok rahatsınız ve harcamalarınızı çok hesapsızca yapıyorsunuz. Tutumlu olmaya çalışın ve harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (5 Ekim 2013)
Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Son günlerde biraz kilo verdiniz. Böyle devam ederseni hasta olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141951 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed