Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Bugün neşeli olmak eskisine nazaran sizin için daha kolay olacaktır, yaşamınızda yakında bulunan birisi bir şekilde değişecek ve şaşıracaksınız. Ya da sosyal konumunuzda yeni bir pozisyona erişeceksiniz ayrıca sevgide ve aşkta bir heyecan var. Bir gece gideceğiniz bir yerde karşıt cinsten birisi tepenizi attıracak, çekinmeden haddini bildirin. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Uzaktan izleyici olduğunuz ve daha anlaşılır gelişmelerden sonra karar vermeyi düşündüğünüz bir konuda ayak sürüyor gibisiniz. Halbuki belli kararlara varabilmeniz için yeterli netlikler içindesiniz. Gecikmiş müdahaleleriniz ve bununla ilgili olarak gereksiz büyüttüğünüz sıkıntılarınız var. Kuralcı kişiliğinizin, onarımı gecikmiş pişmanlıkları büyütmesini engellemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Kartınız Hata... Fazla düşünmeden bugün ağzınızdan istediğiniz gibi kelimeleri döküyorsunuz. Bu arada açık sözlülüğünüzün yanı sıra insanları yanlışlıkla kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Maddi sıkıntılarınızın sona ermekte olduğu bir döneme gireceksiniz. Bu konuda size yardım etmek isteyen dostlarınız var. Ama gurur takıntınız bunu engelliyor. İhmal ettiğiniz sevdiğinizin gönlünü alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Bugün bazı riskler söz konusu. Maddi konularda sizi aşan tersliklere dikkat etmeli, kontrol dışı harcamalarınızı kısmalısınız. Zira bütçenizi toparlamak ve bilinçli olmak gerekecek. Çalışma kapasiteniz yanında yeteneklerinizi üzerinden somut kaynaklar gelebilir. Geçmişten gelebilecek para destekleri bu dönem sizi tatmin etmeyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Nihayet hayalinizdeki iş arkadaşlarınızı buldunuz ve çalışmaktan bile zevk alıyorsunuz. Bugünü onlarla geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Kazancınız gayet tatminkar, sıkıntı çekmenizin ana nedeni biraz müsrif oluşunuz. Ama para konularında şans her zaman sizinle. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Dostlarınız sizi daha sık görmek istiyorlar, size anlatacakları bir dolu şey var. En iyisi dostluklarınız pekiştirerek, gönül işlerinden üstün tutmanız. Geçici heveslerle sağlam ilişkinizi tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed