Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Kendi hamlelerinize kendiniz karar veriyorsunuz. Dolayısıyla, kendi hareketlerinizden kaynaklanan başarının kaynağı da tamamen sizsiniz. Kimsenin bunu sahiplenmesine, ortak olmasına izin vermemelisiniz. Zaten başınıza bu geldiğinde, gerçek dostlarınızı tanıma fırsatını da elde edeceksiniz. Zihinsel açıdan son derece güçlü bir dönemdesiniz. Karar verme, yorum yapma, değerlendirme, eleştiri, tartışma gibi faaliyetler sizi hiç mi hiç korkutmamalı. Geri adım atma zamanı değil, fikirlerinizi açıkça ortaya atma ve ilgili kimseleri ikna etme zamanı… Hiçbir şekilde aracıları, işinizi kolaylaştıracak tanıdıklara, üçüncü şahıslara ihtiyacınız yok. Bu güçlü maneviyatınızdan romantik ilişkinizde de faydalanabilir, ilgilendiğiniz kimseyi etkilemek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Yönetici gezegeniniz Ay ın burcunuza etkisi, sizi duyarlı ve girişimci kılıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular bu gün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Ev ve güvenliğe ağırlık verebilirsiniz. Yoğun ve tempolu bir gün. Yapacağınız çok şey var, yapıcı olabilirsiniz. Gün boyunca ve akşam saatlerinde düzenli olmaya bakın. Bilgi toplamak ve kısa yolculuklar yapmak için güzel bir gün ama sabah saatlerinde işiniz o kadar kolay olmayabilir. Detaylara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Etrafınızda kuyunuzukazmaya niyetlenen kişilervar. Ancak bugünlerdebunu fark eden sizler onlarıadeta doğduklarınapişman edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Hiçbir sorumluluğunuz yokmuş gibi davranmayın . Birlikte hareket ettiğiniz insanlar varsa onlara bunu borçlusunuz. Yapmadığınız işler bir başkasının daha çok yorulmasına neden oluyorsa bu başlı başına tartışma nedeni olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Sosyal hayatta yaşanan canlılık size hareketli koşullar getiriyor. Arkadaşlarınızla ortak hareket edeceğiniz gruplaşmalar güne yön verecek. Ancak yurt dışı bağlantıların öne çıkması da söz konusu. Pek çok yeni plan yapabilirsiniz. özellikle sezgilerinizi kullanabileceğiniz konulara yöneleceksiniz. Uzun yolculuklar ise size yeni fikirler verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Katılabileceğiniz ortak çalışmalarda yeni kimselerle tanışabileceğiniz bir gün. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilirsiniz. Bazı işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Birlikte olduğunuz kişiden uzaklaştığınızı fark etmenize rağmen, onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu idare etmeye çalışmanız anlamsız. O sizdeki değişikliğin farkında. Bir an önce konuşun! Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, birlikte çalıştığınız kişileri şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Para durumunuz açısından olumsuz bir gün geçireceksiniz. Arkadaşlarınız ve sevgilinize yaptığınız harcamaları kısıtlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz ama haksızlığa uğrayabileceğiniz nedenleri biraz da siz yaratıyorsunuz. Başkaları hakkında konuşmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed