Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Kalbi boş akreplere hodri meydan, etkiler iyi hatta yapıcı. Daha temkinli ve dikkatli olduğun sürece hissi sorunları kolaylıkla halledebiliyorsun. Bu yönde biraz gayret yetecektir. Aşk konularında hareketlilik daha da artacak. Ayrıca şansının desteği ile eğer bir hedefin varsa ulaşmayı düşündüğün kimseyi elde edebilirsin. Bu fırsatı iyi değerlendirmeni tavsiye ederim ve mantıklı ol derim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Fazla idealist olmak size yarardan çok zarar getirir. Aşk hayatınızdaki pürüzleri kısa zamanda gidereceksiniz. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve alacağınız kararlarda ısrarlı olun. Bu aralar ev hayatınızdan uzaklaşıp dost toplantılarında fazla zaman harcamaya başladınız. Hayatınızı bir düzene sokmazsanız çeşitli rahatsızlıklar başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
İş problemlerinizi özel yaşantınıza sokmak istemeseniz de kendinizi dertlerinizi anlatırken buluveriyorsunuz. Problem yaratmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Sakin bir gün geçireceksiniz. Önümüzdeki zaman diliminde birçok sorununuzun çözüme kavuştuğunu görüp rahat bir nefes alacaksınız. Parasal konularda risk almayı sevseniz de mantıklı davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Daha dışadönük planlar yapmaya başlıyorsunuz. Gevşeyebileceğiniz yeni hobilerle ilgilenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Yine yaratıcı çalışmalarda göstereceğiniz çabalarla başarılı olmanız söz konusu. Duygusal ilişkilerinizde ise son derece akıcı zamanlar ve keyif söz konusu. Çocuklarla ilgili gelişmeleri çok daha sağduyulu karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2022)
İşinizle ilgili ince hesaplara yönelmek yerine ürettiğiniz pratik fikirlerle iş yapmaktan mutlusunuz. Arkadaşlarınız sizin eksiklerinizi tamamladığı müddetçe çalışma hayatınızda şimdilik kötü giden bir durum yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin sıkıntısı yakında. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Çarşı, pazarın cazibesine çok kapılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Yakında yapacağınız bir görüşme fırsatlarla dolu. Kendinizi iyi ifade edebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed