Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Nedir bu alınganlık? Bu sebeple önemli bir gerginlik yaşayacaksınız.Çünkü heyecanlı oluşunuz duygusal reflekslerinizi kontrol edemediğiniz anlamına geliyor. Hatta bu sorunların çözümü için elinizden bir miktar para çıkabilir. Çözümler ise umduğunuzdan da zor olacaktır. Bu yakın dostlarınızın sorunları gizli düşmanlık olabilir. Bu sorunlarla uğraşırken kendi planlarınız aniden bozulabilir veye onları ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2023)
Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Öğle saatlerinde alacağınız bir öneri sizi biraz hareketlendirebilir. Kendinizi yeni deneyeceğiniz bir uğraş içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
AŞK: İlişkiniz renk değiştiriyor.Bu sizin adınıza şans demektirama şansınızı da iyikullanmalısınız. Bekarlar için birnişan olabilir. Evliler içinse saygıve sevgi artışı denilebilir.PARA: Çok şanslısınız. İşinizdeani yükselmeler söz konusu. Bu sizin adınızaheyecan verici bir durum. Evinize giderkenkutlama yapmak için sabırsızlanacaksınız.SAĞLIK: Ağız kuruluğu çekebilirsiniz. Çok tuzluyiyecekler tüketmeyi bir an önce azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Tamamen işinize odaklanmış durumdasınız. Bugün planlarınızı başarılı bir şekilde uygulayacaksınız. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız sorunlar sizi birbirinizden uzaklaştırıyor. Yaşınıza göre giyinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Yine dikkat çekecek şeyler yapacak, özellikle kendinizi derinden etkileyen ilişkilere yöneleceksiniz. Bir bakıma romantizme ihtiyaç duyduğunuz bu dönem başkaları ile olan beraberlikler besleyici olacaktır. Varsa çocuklarınızla ilgili güzel bir gelişme sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ihmal ettiğiniz işleri ele almaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2023)
Yine titiz ve vesveseli bir gününüzdesiniz. Çevrenizdekileri usandırmaktan vazgeçin. Herkes sizin kadar disiplinli olamayabilir. Sizin abartılı disiplininiz bir arkadaşınızın tepkisine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2023)
Duygusal gerilim içine girebilir ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Fakat sakin ve sabırlı davranmayı başaracak, sevdiğinize karşı sıcak ve ilgili davranacaksınız. Uyanık olmalı, hareket ve düşüncelerinizde mantıklı olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2023)
Bir takım acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için paraya ihtiyacınız var ama geçenlerde yaptığınız gereksiz harcamalar yüzünden bunu gerçekleştiremiyorsunuz. Bundan sonra paranızın muhasebesini daha iyi yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2023)
Yeni geliştirdiğiniz bir fikir ile küçük bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed