Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Bugün aşk ve özel ilişkilerinizden yana gayet güzel etkiler devrede olacaktır. Eğer evli bir akrep iseniz eşinizle ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırma adına kendinize zaman ayırabilecek ve ilişkiniz konusunda yeni atılımlar yapabileceksiniz. Eğer bekar iseniz hazır olun heyecanlı ve güzel başlangıçlar yakında gözüküyor. Kısacası her iki taraf için de gayet güzel etkiler söz konusu. Bugüne kadar yaşadığınız sorunlu günler geride kalıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Hafta sonunu bu kez tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama yakınlarınız buna izin vermeyecekler. Sizin de katılacağınız programlar çoktan hazır görünüyor. Çevrenizdekileri sorunlarınızla üzmemek için her şeyi kendi başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Oysa bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda hazır bir çevreniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Kartınız Başlatma.. Nasıl konuşacağınızı ve ne yapacağınızı evrenin size sunduğu zekayla en iyi şekilde belirliyorsunuz. Kıskanç insanların hedefi haline geldiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Kendinizi gösterme, yabancı insanlar üzerinde etki bırakıp ikna etme, fikirlerinizi ortaya koyup kabul ettirme şansınızın olduğu bir gündesiniz. Bugün sahnede siz varsınız. Senaryoyu da belirleyecek olan siz olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Fiziksel gücünüzün zorladığı söylenebilir. Kendinize dikkat etmeli yapıcı olmalısınız. Ãœzerinizde baskı kuran konular sağlıkla ilgili gelişmeleri tetikleyebilir. Günlük düzeninizi devam ettirme çabanız size destek verecek şartlar getiriyor. En azından yeteneklerinizi öne çıkarabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Grup çalışmalarında akıcı ve keyifli aktivitelerin içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Bireyselyapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir. Dış etkenlere karşı duyarlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Maddi konularda ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı küçük sorunlar yaşayabilirsiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi ortak bir iş alanına doğru yaklaştırıyor. Ama bu olası ilişkide, dostluktan başka bir kazanç yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed