Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Diğerlerinin inkar ettiği konular üzerinden ilerlemeye çalışmak yorucu olmanın ötesinde bir anlam ifade etmeyecektir. Karşı tarafı anlamaya çalışarak fazla zaman kaybediyor olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Bugün güne neşeli ve mutlu başlayacaksınız. Bugün sabah saatlerinde tembelliğiniz üzerinizde olacak. Yapmanız gereken işleri yapmayı ihmal edebilir, bazı işlerinizi de yarım bırakabilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha enerjik olabilir ve sabah yarım bıraktığınız işlerinizle uğraşabilirsiniz. Gün sonuna doğru yapacağınız bir telefon görüşmesi sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
AŞK: Dışa dönük, özgür vecanlısınız. Her insanın aradığıvasıflara sahipsiniz. Birlikteolduğunuz kişiye zamanınızınçoğunu harcayacaksınız. Uzunzamandır kendinizi böyleödüllendirmemiştiniz.İŞ: Ufak, hoş rekabetlerden hoşlanıyorsunuz.Kuralları değiştirmekten hiç çekinmiyor her şeyinüzerine inatla gidiyor ve başarıyorsunuz.SAĞLIK: Aile içinde olan tatsız tartışmalar olmasısinirlerinizi geriyor. Sinirlerinizi yumuşatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Maddi sıkıntıların sona ermekte olduğu bir döneme gireceksiniz. Size destek olmak isteyen dostlarınız var ama gururunuz bunu engelliyor. Çoktandır ihmal ettiğiniz sevdiğiniz kişinin gönlünü alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Yeni başlattığınız ilişkilere, kendinizi biraz daha anlatmanız gerekiyor. Kafalardaki kimi soruları yok edebilmiş değilsiniz. Karşılıklı bilgi alışverişini bitirmeden işe başlamama prensibiniz, bu kez biraz sekteye uğramış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Yatırım konularında bazı gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Yapmaya hazırlandığınız yüklü harcama sizi fazla korkutmuyor. Karşılığında elde edecekleriniz oldukça doyurucu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2023)
Sevenleriniz alışkın olduğu ani duygusal çıkışlarınız var. Ama bu alışkınlık, daha özenli davranmanıza bir engel teşkil etmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed