Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Partnerinizin hazırlayacağı romantik planlar, bu Sevgililer Günü’nde onun size verdiği değeri görmenize neden olabilir. Fakat partneriniz bugünü geçiştirmeye çalışırsa da bu durum sizin kendinizi önemsiz ve yalnız hissetmenize neden olabilir. Ya da onun size, sizin ona verdiğiniz kadar değer vermediğini düşünebilirsiniz, ki bu da pek doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu yıl Sevgililer Günü, Pazar gününe geliyor; yani Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa burcu lüksü, yeme içmeyi ve yaşamın güzelliklerini simgelediği için bu Sevgililer Günü’nde özen gösterilmeyen hediyeler veya iyi planlanmayan durumlar, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve bir tarafın kendini önemsiz ve değersiz hissetmesine neden olabilir. Fakat yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir gün olacağı için aslında romantik jestler yapmak çok zor olmayacak. Ve belki de uzun süredir geçirmediğimiz kadar güzel ve romantik bir Sevgililer Günü geçireceğiz. Fakat Ay’ın olumsuz açıları sebebiyle bazen gerginlikler, ufak kazalar ve sakarlıklar veya fevri tepkiler de yaşanabilir. Bu güzel günün akışını bozmamak için ona gerekli önemi vermek, iyi planları yapmak ve ani tepkilerden kaçınmak iyi olabilir. Sevgi ile ve sevdiklerinizle kalın…  Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Büyük ümitler bağladığınız şeylerin bir kısmından bugün iyi sonuçlar alacaksınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bir aile dostunuz sizi ziyarete gelecek. Aslında kıskanç biri değilsiniz ama yakın çevrenizden birinin başarılarını içten içe kıskanıyorsunuz. Bugün akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz yanlış bir hamleden dolayı başınızı ağrıtan olaylara tanık olacak ve pişmanlık duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Kartınız Değişim... Yeni yatırımlar veya harcamaları fazla yapmanız için çok cazip günde sayılmazsınız. Tutumlu olmak en büyük ihtiyacınız olsa gerek. Aileniz size kızabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Bugün alınacak kararlar konusunda çok fazla ben merkezli olmamaya gayret edin. Sizin için doğru olan bir şey başkalarının zarara uğramasına sebep olabilir. Karşılıklı hakları gözetmeye ve adil kal abilmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Hareket ve iletişim günlük planlarınız içinde yer alıyor. Düşüncelerinizde yenilenme yaşadığınız bu dönem çok şey yapabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınıza ilişkin değişiklikler dikkat çekici biçimde hayata geçirilebilir. Yakınlarla ilişkiler ise size sorunlar taşıyacaktır. Duygularınızı kontrol etmeli, kardeşlerle olan bağlarınızda ılımlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
İş hayatınızda bazı gerginlikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Amirinizden maaşınızla ilgili olumsuz bir haber alabilirsiniz ve bu durum sinirlerinizi yıpratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Bugünlerde daha önceden yaptığınız hesapsız harcamaların pişmanlığını yaşıyorsunuz. Harcamalarınızı kısma yoluna gitmelisiniz. Aksi takdirde daha çok pişmanlık yaşarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Kırıldığınız ve unutmak istediğiniz bir dostunuzu sürekli size hatırlatanlar var. Bugün yine onunla ilgili bir haber alabilirsiniz. Yeni kırgınlıklar yaşamamak için tepki göstermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed