Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sakin bir gün geçireceksiniz. İç dünyanıza dönebilir ve duygusal durumunuzla her zamankinden daha çok ilgilenebilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir. Genel olarak kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Bugün bir yolculuk söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Sevdiğiniz kişilere karşı her nedense abartılı davranarak sahiplenme duygusu içinde bulunuyorsunuz. Rahatınızı kendi ellerinizle bozmaya çalışıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün sizi rahatsız eden konuda bir yakınızla ciddi olarak konuşma yapmanız gerekebilir. Ne kadar çok kendinden emin ve kararlı bir ifade kullanırsanız o kadar etkili olacaksınız. Onun da bu konuda diyecekleri olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yakın çevrenizde ilgilenmeniz gereken konular olacak. Bu alanda daha ciddi bir yaklaşım içinde olmalı, kardeşlerle ilişkileri önemsemelisiniz. Daha gerçekçi düşüncelerle yeni hedefler ve anlaşmalar üzerinde durabilirsiniz. Eğitsel açıdan değişim arayışında olmanız sizi disiplinli olmaya itecektir. Görüşlerinizi netleştirmeniz gereken konulara öncelik verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugünlerde ciddi önlemlere gerek var. Haftanın ilk günü şahit olacağınız bir olay, disiplin konusunun bir sorun olarak belirmeye başladığına ikna edebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Elinize geçecek yüklü bir miktar var. Bu paranın bir kısmı geldiği gibi gidecek. Kalan kısmıyla ne yapacağınız konusunda kararsızlık yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sağlığınızı son zamanlarda iyice ihmal ettiniz ve bunu vücudunuz size söylediği halde umursamıyorsunuz. Önemli bir sebebi yok ama kendinizi dinlendirmezseniz, geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed