Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (7 Eylül 2013)

   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (7 Eylül 2013)
Hayattan yorulmuş, adeta yaşama isteğinizi kaybetmişsiniz. Bugün bir çok şey üst üste gelebilir ve sizi patlama noktasına getirebilir. Genelde sabırlı bir insan olmanıza rağmen bugün bir hayli agresif tutum içine girebilirsiniz. Her şeye küçük bir ara vermezseniz yakında bütün veriminiz elden gidecek. Çevrenizdekiler size fazla sorumluluklar yüklemiş ve bu sizi çok yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (7 Eylül 2013)
Yeni tanıştığınız kişilerle aşırı samimiyetiniz göze batmaya başladı. Bu arada eski dostlarınızı ihmal etmeye başladınız. Bunun çok yanlış bir tarz olduğunu bilmelisiniz. Eski dostlarınıza her zaman ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Onların gönlünü bir an önce almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (7 Eylül 2013)
Bugün bir topluluğa fikirlerini savunmak konusunda sözcülük edebilirsiniz. Herkes adına konuşacaksanız mutlaka fikir birliğinden emin olun. En azından bunun öncesinde, fikir beyan edenlerle mutlaka anlaşma sağlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (7 Eylül 2013)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (7 Eylül 2013)
Bugün sizin için yoğun bir iş günü olacak. Şirketler arası büyük bir hareket olmamasına rağmen, şirket içinde biriken ufak tefek işler sizi bütün gün meşgul edecek ve yeterice yorulmanıza sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (7 Eylül 2013)
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (7 Eylül 2013)
Para cephesinde bugün herhangi büyük bir değişiklik görünmüyor. Girdiler ve çıktılar belli. Bütçenizi disiplinli bir şekilde ayarlamanın rahatlığı içindesiniz fakat dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (7 Eylül 2013)
Ailenizde, bazı tatsız olaylar yaşanacak. Siz bu olaylardan ne kadar uzak durmaya çalışsanız da yine de etkileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142292 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed