Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Sorunlarınız kendinizi aşmak ve büyümek için bir fırsattır. Hiçbir sorun bizlere dert olsun diye gelmemiştir. Asıl kontrol etmeniz gereken hayata karşı kendinizi mağduriyet duyguları içerisinde hissetmemeniz olmalıdır. Yaşamın sizinle herhangi bir derdi ve oyunu yoktur. Sadece görmen gerekenleri görmediğin için sürekli aynı şeyleri yaşıyorsun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyebilir. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor. Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
AŞK: Girişkenliğiniz ve kendinizi ifade biçiminiz katılacağınız bir organizasyonda karşı cinsi hemen etkileyecek.Ama güçlü ve sağlam ilişkinizi zedeleyebilirsiniz. Ona sadakatinizi ispatlamalısınız. PARA: Dış ülkelerde yapacağınız iş anlaşmalarında oldukça aktif olacaksınız. Mali konularda sizlerden destek almak isteyenler olacak. SAĞLIK: Çok çalışma adına gün boyu aç kalarak çözüme ulaşamasınız. Dengeli beslenmeniz şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bugün “işlerin içinden nasıl kolaylıkla çıkarım” diye düşünmeyin. Dışarıdan gelecek desteğe bel bağlamayın. Öncelikle kendinize bir fırsat tanıyın. Bunun için de biraz yalnız kalmaya ve rahatça düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2022)
İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bugün parasal yatırımlarınıza ağırlık vermek istediğiniz bir gün olacak. Dikkatli düşünüp doğru kararı vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar yaşanacağı görülüyor. Düşünce ayrılıklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed