Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Kendi içinizde sinirli ve gergin davranışlarınız yüzünden sürtüşmelere gereceksiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı uyumlu ve teşvikçi davranışlarınız oluyor ayrıca genel çevre ve dostlarınız ile irtibat kurma isteğindesiniz. Beraberinizdeki kişilerle birlikte aynı şeylere ilgi gösteriyorsunuz, bağlantılarınızda bir hayli hareketlilik gözleniyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Kartınız Araç... Son günlerde aklınızı kurcalayan meselelerden biri ulaşım. Bu sadece yollar arası gidiş geliş olmayabilir. Elektronik anlamda da sevdiklerinize ulaşamayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Duygusal ilişkinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa onları düzeltmek için harekete geçerseniz kazançlı çıkarsınız. İş konusundaki endişeleriniz bugün tetiklenebilir. Bu durumda sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Bu yüzden bilimsel verilere dayanan sonuçları değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Gündeminizde o kadar çok mesele var ki, bunları yeniden toparlamak ve harekete geçmek gerekiyor. Öncelikle yeni bir konuyu organize ederek sosyal konulara öncelik vermekte yarar var. Farklı çalışmaların bir arada olacağı aktiviteler artabilir. Parasal kazançların geleceği takım çalışmaları açısından size verimlilik kazandıracak bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Bu kadar yoğun bir iş temposu içerisinde nerdeyse kendinize ve özel hayatınza hiç vakit ayıramıyorsunuz. İş yerinizdeki hırsınız ve başarılı olma azminiz aileniz de dahil pek çok yakınınızı ihmal etmenize neen oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Bugün bir alım satım işiniz olabilir ve size çok kar getirebilecek bir alışveriş içinde olacaksınız. Uzun zaman önce bir arkadaşınıza borçlanmıştınız ve bu sıralar bu dostunuz kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mayıs 2023)
Harcamalarınıza kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bu aralar ailenizden maddi bir yardım almanız söz konusu. Bu maddi yardımı dikkatli kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed