Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sorunları yerinde ve zamanında halletme alışkanlığı edinmeniz gerekiyor. Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinde taşıdığınız size garip, sebepsiz gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorun ve sürekli ertelediğiniz bir temel sorun bir araya gelince sizi bunaltmaya yetiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Çekici ve gizemlisiniz.Herkese her şeyinizi hemenanlatmaktan hoşlanmıyorsunuz.Dayanılmaz cazibenizle karşıcinsi hemen etkiniz altınaalabiliyorsunuz. Bu aşkta sizidayanılmaz kılıyor.İŞ: Kararlı oluşunuz isteklerinize ağır adımlarla vesinsice yaklaşmanızı sağlıyor. Hayallerinizi er yadageç elde edecek kadar hırslı ve şanslısınız.SAĞLIK: Her konuda lider olduğunuz gibihastalıklarla da savaşmayı iyi biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Partnerinizle konuşarak aştığınız sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkinizdeki küçük problemler size korkutucu gelmemeli. Çünkü bunlar olabilecek şeyler. İş planlarınızın karşılık bulup bulamayacağından kuşkulusunuz. Bugünlerde işinizin dışında bir hayatınız yok gibi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün işten gelen paralar ve başkalarından destekler konularında olumlu gelişmeler öne çıkıyor. Özellikle öğle saatleri yüzünüz epey gülebilir. Gün içinde farklı gruplarla görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal yanı olan projeleriniz ihtiyaç duyduğunuz desteği bulabilir. Akşamüzeri arkadaşlarla bir araya gelip keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş hayatınızda bugün duygularınızı geri planda bırakmak isteyecek ve aktif bir çalışma ortamına girmek isteyeceksiniz. Amirinizden övgü dolu sözler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal durumunuzda çok büyük etkilenmeler yok. Harcamalarınızı azaltarak gerekli dengeyi karşılayabilirsiniz. Bu arada bir yakınınıza olan borcunuzu ödemeyi daha fazla ertelemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Önümüzdeki günlerde, komşu gibi bir ilişkinizin aile içi tartışmasına taraf olmanız istenebilir. Uzak kalmanız daha yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144531 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed