Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Heyecanla katılımda bulunmak istediğiniz hareketli plan veya projeler diğerleri için tehlikeli ya da anlamsız olabilir. Haklı olanın onlar mı yoksa siz mi olduğunuzu zaman gösterecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinizin başkaları tarafından yanlış yorumlanması ve hakkınızda asılsız dedikodular olması canınızı sıkacak. Sizi gerçekten seven dostlarınızın böyle bir durumda yanınızda yer aldığını görmek sizi her şeye karşın mutlu edecek. Bugün akşam saatlerini aile büyüklerinize beraber geçirmek ve onların nasihatlerini almak tüm sıkıntılarınızı giderecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Kartınız Silah... Günlük hayatınızda bugüne dek sürdürdüğünüz özel yaşantınıza son noktayı koymak istiyor gibisiniz. Kendinizi güçlü ve kimsenin baş edemediği gibi hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Bugün yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bunlar arasından yapacağınız seçim geleceğinizi büyük ölçüde etkileyecektir. Mesleğinizde başarılı olmak için çok çalışmalı ve sabırlı olmalısınız. Aşk hayatınızdaki mutluğunu gerçek dışı söylentilerle tehlikeye atmayın. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Çalışma koşullarında sizi bağlayan temaları aşacak durumdasınız. Yeni destekler, değişik alternatif çalışma yöntemleri hızlı hareket edeceğinizi gösteriyor. Detayların önemini kavradığınızda çok iş çıkaracaksınız. Tamamlanması gereken konuların üzerinden geçmek için zaman ayırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerde fevri tavırlarınız sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
İşyerinizle para konularında çelişkileriniz var. Ama yaşanan mevcut koşullarda istekli olmayı düşünmeyeceksiniz. Ek kazanç anlamında eşe, dosta tüm sinyalleriniz açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Ailenizle ilgili problemler kafanızı çok meşgul edecek bugün. Bu problemleri aşmak için bir tarafın anlayışlı olması ve alttan alması gerektiğini görmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed