Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Herhangi bir önemli hastalığa yakalanıp, yataklara düşmeyi beklemeyin fakat bazı minik rahatsızlıklar da sizi iyice bezdirebilir. Yolculuklara eğilimlisiniz ve beklenmedik yolculuklara çıkmanız da olasıdır fakat bu dönem kazalara da açıksınız. Ama korkmayın, çok tehlikeli birşey yok.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün, özel konularla ilgili birtakım sorunları halletmeye yönelebilirsiniz. Bu konuların bir kısmında acele kararlar alma eğilimi, sizi beklemediğiniz boyutlarda sıkıntılara sokabilir. Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız gelişmelerde, coşkulu yaklaşımlarınız ve sağlam iradenizle, başka insanları da harekete geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
YENİ başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklamadan önce, onları gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Sevdiğinizle ortak sorunlarınızı kendi aranızda çözme taraftarısınız. Fakat onun bu konuları başkalarıyla paylaşması canınızı sıkıyor. Çalışma hayatınızda sizi üzen kişi yakında pişmanlığını dile getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün çok yoğun olacaksınız ve kendinize hiç vakit ayıramayacaksınız. Bugün çalışmak da size çok anlamsız geliyor. İş hayatınızda birden çok konuya yöneldiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Çok tasarruflusunuz. Yapmanız gereken harcamaları yapmıyorsunuz ve tanıdıklarınız buna çok kızıyor. Bu kadar cimri olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Herkes sizin için içereceği anlamı yeterince sergiliyor. Bu verilerle yapacağınız değerlendirmeler sizi yanıltmayacak. İnsanlara gereğinden fazla anlam yüklemek, bazen beklentilerinizin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed