Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
İş birliği içinde olduğunuz kişiler, ortaklarınız veya romantik partneriniz bazı konularda şansını zorluyor olabilir ya da net kararlar vermenizi bekliyorlar. Her ne şekilde adım atacak olursanız olun, ani hareket etmemeniz gerekli, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Akşama doğru konuklarınız olabilir, onlarla yorucu ama iyi bir akşam geçireceksiniz. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlar yeni umutlarla kapınızı çalabilir. Sırrınızı taşıyan bir dostunuz, yükünden şikayet etmek üzere. Bu durum sizi bazı açıklamalara zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Kartınız Şüphe... Aşk konusunda çok huzursuz ve sürekli aklınızı çelen bir takım sorularla yaşıyor ve yaşam tarzınızı gittikçe zorlaştırıyorsunuz. Bunu yapmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Para ihtiyacınız bu aralar fazla. Daha çok gelsin ve kaynaklar artsın istiyorsunuz. Cebinizdekinin hesabını yapmak da bazen “nasıl olsa geliyor” rehaveti nedeniyle zor oluyor. Bugün geleni harcamadan cüzdanınıza koyun bakalım. Biraz dursun ki gelecek olan tutara da yol göstersin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Bugün hayata bakış açınız ve görüşleriniz yönünde kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu konularda talihli sayılabilecek tanışmalar ve davetler olabilir. Ruhsal konularda yaşadığınız yoğunluk ilginç tesadüflerle sizi arzuladığınız değişime yönlendirebilir. Yolculuklar da gündeme gelebilir. Duygusal açıdan kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2023)
İş yaşamınızda karşınıza çıkabilecek bazı küçük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağınız bir gündesiniz. Özellikle iş arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilir ve bunların çözümü için zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün yeni bir girişimde bulunmadan elinizde yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Zaman zaman sevdiğiniz kişiyle yeterince dost olup olmadığınızı sorguluyorsunuz. Peki acaba siz bunun için gereken çabayı gösterebiliyor musunuz? İş yaşantınızda göz önünde bulunmak için çaba sarf edebileceğiniz ve bu amaçla güç kullanabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Biraz daha hareket istiyorsunuz. Daha atak olmanız gereken bazı yakınlaşmalar iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed