Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Bazı kişilerin size olan aşırı ilgilerinin veya misafirperverliklerinin gizli bazı nedenleri olabilir. Asıl niyetleri görmeye çalışmalısınız. Dış desteğe gerek duymayacağınız iş veya alanlarda ilerlemeyi tercih etmelisiniz. Gereksiz yere borçlanmak veya zayıf bir görünüm vermek de size göre olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akşam saatlerinden itibaren genel anlamda diyaloglara yansıyabilecek istikrarsızlıklar ya da hafif gerilimler veya kafa karışıklıkları, dalgınlıklar veya iniş çıkışlı ruh halleri söz konusu olsa da, Venüs’ün hafta başında yazdığım olumlu açıları özel ilişkilerimizde ya da iş birliklerimizde istikrar kalıcılık ve somut adımlara işaret ediyor. Aynı açılar nedeniyle ilişkilerimize daha gerçekçi yaklaşma olasılığımız yüksek veya gerçekçi olmamız gerektiğini fark edebiliriz. Bu açılar maddi başlıklı konularda da somut adımları ya da yapılması gerekenleri uygulama işlemlerini akla getirir. Yaratıcılık gerektiren işlerde kendimizi ortaya koyabilir veya mevcut işlerimizi yaratıcılıkla renklendirebiliriz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz tuhaf bir davranış, kafanızı biraz karıştırabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, her zamankinden farklı duyarlılıklar gerekebilir.Arkadaşlığa önem veriyorsunuz. Sağlam dostluklarınız var. Bu dostluklar, size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Kartınız Zenginlik... Konuşmalarınız sizi bazen ele veriyor ve söylemek istemediğiniz sırlarınızı bile açığa çıkartıyorsunuz. İçiniz dışınız bir gerçekten. Dürüst kişiliktesiniz işinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Anne-babalar çocuğunuzla ilgili işlerle uğraşmak bugün sizi daha mutlu edecek. Normalde göstermediğiniz sabrı sunun. Eğer siz açık olursanız o da kendini daha güzel ifade edecek size. Bugün otorite kaygısına kapılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
İş açısından oldukça faal günler geçirdiniz. Dayanıklılık gösterdiğiniz sorumlulukları tamamlama çabası içinde olmaya bakın. Başarılarınızın görünür olması adına üstlerle ilişkilere daha esnek yaklaşmalısınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklar boyutunda ise soğukkanlı olmanızda fayda var. Hafta sonu planlarınız arasında yolculuklar yer alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Sıkışık, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Yatırımlarınız doğru yönde. Yakın zamanda meyvelerini toplayacaksınız. Bu durum iş ilişkilerinizi de yoluna koyacak. Bugün parasal konularda alacağınız bazı haberlerden epey hoşnut kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Fiziksel çekiciliğiniz ve hitabet gücünüz girdiğiniz çevrelerde karşı cinsi oldukça etkiliyor ama hemcinslerinizin de düşmanlığını kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed