Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Önümüzdeki günlere örgütlemeye çalıştığınız küçük gezinin sürekli ertelenmesinde bilmediğiniz ve sizinle ilgili olmayan nedenler var. Bunu anlamaya çalışmak yerine, vazgeçme kararı alacaksınız. Aile içinde henüz önemsenmeyen sorunların üzerine gitmek için hareketlenebilirsiniz. Bugünlerde ilişki konularında hassassınız. Bazı dengeleri oturtabilmeniz bu sıralar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor. Bugünlerde zodyak tablosunun şanslı burçlarından birisiniz. Başarılı olduğunuzu herkes biliyor ve onaylıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sevdiginiz kişiyle beraberliğinizi olumsuzetkileyebilecek olaylar söz konusuolabilir. Endişeleriniz ya da sizi huzursuzedebilecek beklentileriniz var. İstediklerinizielde etmek için gayret göstermeli,umutsuzluğa kapılmamalısınız. Kararlı davranmayıbaşarırsanız karşınıza yeni iş fırsatları çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Maddi açıdan daha iyimser bir dönemdesiniz. Yeni kararlar alacağınız bu süreçte, destek bulmak, bütçenizle ilgili önemli düzenlemeler yapmak kolaylaşmakta. İş hayatına sıkı sarıldığınız ve yeteneklerinizi öne çıkardığınız bu günler size yeni kazançlar getirebilir. Ancak aşırı bonkör davranmamalı, paranızı daha ölçülü sarf etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yeni çevrelerle ilişkilerinizin güçlenebileceği ve bağlantılarınızda hızlı gelişmeler gözleyebileceğiniz bir gün. Yeni faaliyetlere katılmak ve yeni ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilerlemeler kaydedebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sizin asıl dikkat etmeniz gereken şey karşınızdakilerin yanlış bilgilerini araştırmadan kabullenmeniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed