Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
25 Ekim’e kadar önemli imzalar atmak veya yeni başlangıçlar yapmak yanlış olabilir. Geçmişle bağlantılı olayların gündeme gelebileceği bir süreç, ancak aksiliklere karşı tedbir almakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2023)
Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Çoktandır görmediğiniz insanlarla bir araya gelecek, planlar yapacaksınız. Sizi çok kıskanan bir yakınınızın tavırları sizi üzecek. Şen şakrak haliniz ve çok yönlülüğünüz göz kamaştırıyor. Bugün akşam saatlerinde katılacağınız bir arkadaş toplantısında bütün gözler üzerinizde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
AŞK: Adeta duygularınıza gemvurarak aşka kapılarınızıkapatmış gibisiniz. Alıngantavırlarınızla ilişkinizdesorunları çoğaltıyorsunuz. Onunsözünü kesmeden dinlersenizuzlaşarak mutlu olacaksınız.İŞ: Kısa vadeli planlarınızla uzun vadeli kârlaryaşayacaksınız. Beklentilerinizi ne kadaryüksek tutarsanız hedeflerinize o kadaryaklaşıyorsunuz. Pozitif enerjinizi tüketmeyin.SAĞLIK: Yiyeceklerinizin temizliğine dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak kısa sürede istediklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına kesinlikle izin vermemelisiniz. İş hayatınızdaki ani değişimlere hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak güçlü enerjilerle dolu bir süreç içine giriyorsunuz. Kişisel konularda farkındalığınız artacak. Sağlığınızla ilgili olarak yaşam tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yenilenme arzunuz oldukça kuvvetli gözüküyor. Ancak yaklaşımlarınızda biraz daha kontrollü olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2023)
İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2023)
Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2023)
Düzensiz uyku sağlığınızı bozabilir. Bu gece iyi uyumanın yollarını aramalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed