Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
özelliklerinizden faydalanabilecek kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Ufak ya da büyük maddi kazançlar ya da karlı alışverişler söz konusu.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Canınızın çok sıkkın olduğu bir gündesiniz ve etrafınızdaki insanları da sıkıyorsunuz. Bu kadar detaycı olmamalı ve her şeyi oluruna bırakmalısınız. Aşk hayatınızda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Dikkatli olun ve ilginizi işinize veya eğitiminize yöneltin. Ailenizin sizden farklı beklentiler içerisinde olduğunu unutmayın. Gün içerisinde yaşayacağınız aksilikler karşısında sakin olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Mantığınız sayesinde herŞeyin olumlu yöndegeliştiğini göreceksiniz.Aşk hayatınız güzel birHaberle hareketlenecek.Fikirlerinizi uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün ben konuşayım herkes dinlesin diyen bir havanız var. Ancak herkesi ilgilendiren bir konudan bahsederken bile kendinizi odak noktası haline getirmeye çalışırsanız etrafınızdaki kalabalık yavaş yavaş dağılacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Bugün daha cesur ve dışadönük olacağınız bir gündesiniz. Yeteneklerinizi ve fikirlerinizi gösterme açısından girişkenliğiniz artacak. Bu sayede iş hayatınızda ilerleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Alım satım işlerinden gelirleriniz olabilir. Ayrıca başkalarından destekler konusunda ilerleme kaydedebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2022)
İşinizle inatlaştığınızda sonuca çabuk ulaşıyor, iyi verim alıyorsunuz. Fakat tarzınız insanları biraz incitiyor. Akşama yakın bir görüşmeniz olacak. Bu görüşmede istediğiniz bazı yetkileri elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Sizin tutumluluğunuz durumu kurtarmıyor, aile içinde de birkaç kişinin kulağını çekmeniz gerekiyor. Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2022)
Sağlıkla ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize bu konuda sıkıntıya düşmemek için para ayırmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed