Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bazı konuları ele alırken hararetle tartışmak yerine, daha kibar bir yol tercih ederseniz daha fazla sonuç alabilirsiniz. Aydınlatıcı ve zarif olmanız durumunda her şey kendiliğinden yoluna girecektir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Canlı, değişik sürprizlere açık, hareketli bir gündesiniz. Çok sayıda yazışma, konuşma ve kısa yolculuklar mümkün. Kendinizi yeterince organize etmeniz iyi olur. Grup çalışmaları, iletişim olumlu vurgulanırken geleceğe ait planlarınızı iyimser şekilde ele alabilir, başkalarının yapıcı düşüncelerinden yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugünlerde kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Çok yoğun çalışmanızdan dolayı yoruluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Keyfi olan işlere ayırılan zamanın ölçüsünü kaçırmayın. İş amaçlı bir araya geldiğiniz insanlarla tatlı bir sohbete dal abilirsiniz. Günün ilk yarısı eğlenceli, çocuklarla geçirilen zaman keyifli olabilir. Ciddi işler bekleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Sizi beklediğinizden daha fazla sorumlu kılan konular var. Süregelen ortak çalışmalarda başkalarının fikirlerine açık olmalı, sosyal ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Artan rekabet duygusu bazı riskler getirebilir. Sosyal organizasyonlar açısından ise rahat ilerleme şansınız olmayacak. Biraz rolantide kalmanız işlerinizi kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Önerilerinizi sakınmadan, rahatlıkla dile getirmelisiniz. Bazı gelişmeler kariyerinizde olumlu bir gelişmenin ilk adımı olabilir. İş yerinizde yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili sizin görüşlerinize ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Sevgilinize karşı tutkulu duygularınız var. Fakat birtakım endişeler nedeniyle bu duygularınızı göstermekte tereddüt gösteriyorsunuz. Kaygılarınızdan kendinizi arındırmayı başarırsanız, ilişkiniz açısından hoş bir gün. Mesleğinizle ilgili yaşadığınız durgunluk yerini hareketliliğe bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Bugün epeyce önemli bir ikili görüşmeniz olabilir. Bazı alacaklarınızın peşine düşeceksiniz. Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2023)
Kendinizi bir süredir hazırladığınız bir konuşma esnasında, hesapta olmayan yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed