Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Bekâr akrepler için şans kapınıza kadar geliyor. Yeni bir aşk fırsatı ile karşı karşıyasınız. Eski aşklar için kafanızı karıştırmaktansa var olan aşkınızı doya doya yaşamak en doğrusu olacaktır. Eğer anın kıymetini bilir ve aşkın heyecanına kendinizi kaptırırsanız ruhunuzu iyileştirir ve yaşadığınız güzelliklere şükredersiniz. Aksi takdirde yine mutsuz olmanız an meselesidir. Bu nedenle geçmişi unutup an'ı sevgiyle kucaklayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Sorumluluklarınızın artması yorulmanıza neden oluyor. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Sade bir insan oluşunuz, ilişkilerinizde kolaylıklar sağlıyor. Bugün ev hayatınızda sevindirici sürprizleriniz olabilir. Yakınlarınıza bağlılığınız, aldığınız bazı kararları yeniden gözden geçirmenize yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Baskılardan sıkılıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile görüşme şansınızı zorlamaktasınız. Size yapacağı sürpriz sayesinde moraliniz düzelmeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Bugünlerde aşırı duygusallığınız yanlış anlaşılmanıza sebep olacak. Bu nedenle kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmeli, sezgilerinizden emin olmalısınız. İşinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak istediğiniz şeyi bugün satın alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Son dönemde sizi hırpalayan pek çok konu öne çıkıyor. Bir yandan da üzerinde düşünmeniz gereken hataları yinelemekten kaçınmayı öğrenmiş olabilirsiniz. Kısıtlı olan şartları zorlamak yerine akışta kalmak sizin için en doğru yol. Özellikle işle ilgili beklemeler ve kararsızlıklar açısından risk altındasınız. Acele karar vermeniz yanlış sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Para konularındaki mutsuzluğunuz, veriminizi etkilemeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde işyeri sorunlarınızı dile getireceğiniz koşulları bulacaksınız. Ama bazı şeyleri dile getirmekte zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Aşk hikayeniz dilediğinizden daha az romantik görünüyor. Bunun sebebi onun size olan soğuk ve ilgisiz tavırları. Bu sorununuzu konuşmadığınız sürece çözemezsiniz. İş hayatınızda isteksiz tavırlarınız işlerin size daha da yorucu gelmesine yol açıyor. Karşıt fikirli biri veya bir durum kafanızı meşgul edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz. Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama hemen bugünlerde bunların karşılığını göremeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed