Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Ağustos 2014)
İşle veya finansal başlıklarla ilgili konularda suların ısınabileceği bir gün. İniş çıkışlı konu, kişi ve durumları doğru yöneterek olayların sakinleşmesini beklemeniz daha doğru olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Ağustos 2014)
Bugün kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizçok güçlü olacak. Onlarla sorunlarınızı paylaşabilir, bir çok konuda konuşabilirsiniz. Bugün alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir. Akşam saatlerinde aile büyüklerinizle bir davete katılabilir ya da onlarla birlikte zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Kendinizi başkalarına kanıtlamak istiyorsunuz. Sevgilinizle çıkacağınız bir yolculuk moralinizi düzeltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Her ne kadar kavgasını vermek istediğiniz bir sürü gereksiz ayrıntı ile karşılaşsanız da günü biraz se ssizliği tercih eder ek yaşayın. Eğer sizi aksine zorlayanlar olursa insanlardan uzak kalarak yapacağınız işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İşten yana destekler ve kazançlarınız olabilir. Ayrıca iş çevrenizi genişletme imkanı sağlayacak davetlere katılma ihtimaliniz var. Öte yandan gün içinde arkadaşlarınızla görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hatta yeni bir proje için birlikte çalışma teklifleri olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Ağustos 2014)
İş yaşamınızda çevrenizdeki insanlara güven duymakta zorlanacaksınız ve koşulların sizi zorlaması söz konusu olabilir. Bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir. İş ortamınızda insanların sizden beklentilerinde bir artış olabilir ancak üzerinize aldığınız sorumlulukları zorlanarak da olsa yerine getirebiliyorsunuz. İşlerinizi yaparken temkinli hareket edeceksiniz ve detaylara dikkat edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Ağustos 2014)
Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştrebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Ağustos 2014)
Bugün yeni bir girişimde bulunacaksınız günün ilk yarısını tercih etmelisiniz. Akşam saatleri duygusal konularda dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142336 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed