Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2015)
Fikirlerinizi çevrenizdekilerle paylaşmadan önce iki kere düşünmelisiniz. Zira, bahsedeceğiniz fikirler henüz kafanızda tam şeklini almamış olabilir ve aklınızdan ya da içinizden geçenden fazlasını dile getirme riskiniz olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay’ın Güneş ve Neptün’le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs’le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir(aslında on gündür hissediyoruz). Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2015)
Bugün yaşayacağınız bazı olumlu gelişmeler moralinizi yerine getirecek. Son günlerde içinde bulunduğunuz karamsar ruh halinden uzaklaşacaksınız. Umudunuzu kolay kolay kaybetmiyor ve karşılaştığınız olumsuzluklara güçlü bir şekilde göğüs gerebiliyorsunuz. Çok olumlu , çok mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2015)
Kartınız Yükselme... Büyük istekler ve güçlü beklentiler içine giriyorsunuz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşmek ve yardım almak isteğinde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2015)
Formalite icabı yapacağınız görüşmeler eğer içinde dostça bir sıcaklık yakalayamamışsanız sıkıcı geçebilir. Bu tarzdaki insanlarla bir plan yapmayın. Eğer ön yargıyla yaklaşacaksanız samimiyetlere eşiniz bile inanmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2015)
Artık yaşadığınız pek çok şeyden dersler aldınız. Hayatın sandığınız kadar kontrol edilemediği bu dönem kabullenme içinde olmak huzur verici olsa gerek. Günün ilerleyen saatlerinde en azından yeni planlar yapma şansınız var. Yeni adımlar atmak, ilişkilerde sizi bağlayan konulara çözüm aramanız söz konusu. Geçmişten gelen dedikodulara kulak asmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2015)
İş yerinizde yaşadığınız olumsuzları artık çok fazla kafanıza takmıyorsunuz. Olayları ve gelişmeleri oluruna bırakmış gibisiniz. Yakında güzel bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2015)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2015)
Şu sıralar bazı parasal meselelere sağlıklı bakamıyorsunuz. Çevrenizden acil olarak yardım istemelisiniz. Parasal konularda akılcı yöntemler geliştirmekte zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2015)
Evinizde son derece dikkatsizsiniz. Ufak tefek ev kazaları geçirebilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143392 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed