Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Hayatın size sunduklarından keyif almaya bakmalısınız. Gelecekte sizinle iş birliği yapmak isteyen kişiler olabilir. Sizinle ortak planlar yapmaktan keyif alan kişilerle vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
Bugün birçok konuda karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kartınız Mühür... Bekarlar için bu kart yeni sevgili ve ciddi beraberlikleri yansıtmakta. Ama unuttuğunuz bir şey olmamalı. İyi düşünün. Sizi tam anlamı ile tamamlıyor mu?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Tatil ya da kısa bir gezi planınız olabilir bugünler için. İş amaçlı olan yolculuklardan ise istenilen verimi almakta zorlanabilirsiniz. Aklınız gelecek planlarındansa daha çok gürültülü eğlencelerde ve heyecanlarda olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Titizliğinizi ve dikkatinizi konuşturmanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ortaklarla fikir alış verişinde detayları gözden kaçırmamak önemli olabilir. Eldeki işlerinize ve somut olanaklarınızı güçlendirmeye dönük çalışmalarda bulunmanız daha yararlı olacak. Ekonomi uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
Genel olarak işinizle ilgili olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz ve bunları hemen uygulamak isteyebilirsiniz ve bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Çok dâhiyane fikirler geliştireceksiniz parasal konularda. Biraz sıkıntı çektiniz ve bu yüzden paranızı arttırmak için yeni yöntemler geliştirdiniz ve bu konuda da son derece başarılı oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Bir süreden beri beklediğini haberler gelebilir ve olumlu gelişmeler olabilir. Zihinsel aktiviteniz oldukça verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141943 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed