Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bazı kişiler neler yaptığınızı eleştirel bir gözle izliyor olabilirler. Karşı karşıya olduğunuz durumların hassasiyetini kavrayarak yaklaşmanız istediğiniz sonuçların oluşmasını sağlayabilir. Sağlığınıza ve sahip olduğunuz şeylere dikkat edin!
   (4.33/5 Puan / 3 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2014)
Bugün içinizde bir sıkıntı hissedecek ve kaynağını bulmakta zorluk çekeceksiniz. Hayat bugün size anlamsız gelebilir. Arkadaşlarınızla bugün oturup konuşmalı ve bu konu üzerinde fazla durmamalısınız. Ailenizden bugün kötü bir haber alabilirsiniz.Bu haber sizin harekete geçmenize sebep olabilir. Ani karar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Kartınız Papirüs... Kuvvetli hafızaya sahipsiniz. Geçmişinizde kimlerin size ne düşündüğünün farkındasınız. Oysa kinci yönünüzü törpüleme zamanı geldiğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Yabancı insanlarla birlikte yürüteceğiniz işlerde yanılma ve belki de ka ndırıl ma riskiniz olabilir bugün. Önerilen yeniliklerin artılarını eksilerini ince şekilde değerlendirememe riskiniz mevcut. Karar vermeden sadece inceleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Yeni kültürlere, insanlara ve mekanlara olan merakınızın peşinden gideceksiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, ilginç sohbetler yapabilirsiniz. Bu sohbetlerin uzun vadede çok faydasını göreceksiniz. Öte yandan medya ve reklamcılıkla ilgili çalışmalarınızdan yana olumlu gelişmeler gözüküyor. Bazı çalışmalarınız ses getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2014)
İş yaşamınızda genel olarak yoğunluk yaşayacağınız ve bu yoğunluğun size strese sokacağı bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı gerilimler ortaya çıkabilir ve bunlara karşı sert tepkiler göstereceksiniz. İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendiremeyebilirsiniz. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük olmamasına rağmen canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bugün yeni bir konuda girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2014)
Maddi konularda daha çok hesaplı davranmanıza rağmen beklemediğiniz bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle ihtiyaçlarınız ön plana çıkacak ve masraflara girmenize yol açacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2014)
Beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142281 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed