Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bazı konularda çözüme ulaşma ihtimali var. Ancak, siz bu çözümü daha önceki tarihlerde beklediğiniz için bu sefer isteksiz tavır takınabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Eylül 2014)
Boğa burcu insanları, bugünlerde enerjilerinin arttığını hissedebilirler. Gayret ve sabırları fazlalaşacak ve hayata karşı daha güçlü davranmaya başlayacak. Bu durum, onları düşman gören kimseleri korkutabilir. Boğalar için önemli bir dönemin başladığını, bugün itibariyle biraz daha güçleneceklerini söylemek mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Eylül 2014)
Kartınız Silah... Günlük hayatınızda bugüne dek sürdürdüğünüz özel yaşantınıza son noktayı koymak istiyor gibisiniz. Kendinizi güçlü ve kimsenin baş edemediği gibi hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bugün sırların paylaşılması, özel bilgilerin ifşa edilmesi için elverişli değil. Biraz ketum kalmak herkesin hayrına. Ağzınızdan laf almaya çalışan niyeti belirsiz kişiler çıkabilir. Üstü kapalı cevaplarla geçiştirmek en iyisi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Eylül 2014)
Para ve yatırımla ilgili işlerinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Değişim teması ağırlık kazanıyor. Ortak hesaplarda sınırlara dair konularda daha açık bir iletişim kurmanız faydalı olabilir. Özellikle inatlaşma içine girmemeye dikkat edin. Finans uzmanlarıyla görüşmeleriniz olabilir. Gün içinde bankaya yolunuz düşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Eylül 2014)
Yeni projeler heyecan yaratacak. Bütün yeteneğinizi ortaya koymanız gerekiyor. İş arkadaşlarınız sizden çok şey bekliyor olabilir. Ama bilin ki, sizin kapasiteniz bunu karşılayacak düzeyde. Yeni fikirlere açık olmanız yeterlidir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bugün sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatında tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Eylül 2014)
Para konusunda fevri davranmayın. Gereken kaynaklar elinize geçecek. Sadece tasarruflu olmanız gerekiyor. Mali düzeninizi korumanız şart oldu. Bunun için ayın ilk haftası sıkı bir plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Eylül 2014)
Bir anda yaşadığınız aydınlanmalar sizi karmaşaya itebilir. İçinizde beliren her duyguyu çevrenizdekilerle paylaşmayın. Sessizliğinizi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142508 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed