Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Diğerlerinin niyetlerinin kesin olarak farkında olduğunuzu düşünebilirsiniz, ama karşılıklı konuşmanız durumunda belki de yanlış düşündüğünüzü göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Bugün güne neşeli ve mutlu başlayacaksınız. Bugün sabah saatlerinde tembelliğiniz üzerinizde olacak. Yapmanız gereken işleri yapmayı ihmal edebilir, bazı işlerinizi de yarım bırakabilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha enerjik olabilir ve sabah yarım bıraktığınız işlerinizle uğraşabilirsiniz. Gün sonuna doğru yapacağınız bir telefon görüşmesi sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2014)
AŞK: Çekici ve gizemlisiniz.Herkese her şeyinizi hemenanlatmaktan hoşlanmıyorsunuz.Dayanılmaz cazibenizle karşıcinsi hemen etkiniz altınaalabiliyorsunuz. Bu aşkta sizidayanılmaz kılıyor.İŞ: Kararlı oluşunuz isteklerinize ağır adımlarla vesinsice yaklaşmanızı sağlıyor. Hayallerinizi er yadageç elde edecek kadar hırslı ve şanslısınız.SAĞLIK: Her konuda lider olduğunuz gibihastalıklarla da savaşmayı iyi biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Ev ve aile ortamınızda öz güven ve parlayan egolar nedeniyle gergin anlar yaşanabilir. Her şey kurallı ve sizin planınız dahilinde yürümek zorunda değil. Aksamalar dünyanın sonu değil. Biraz esnek olmakta fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Bugün eve ve aileye dair pek çok gelişme yaşanabilir. Anneniz ve babanız arasında fikir ayrılığı yaşanma ihtimali oldukça yüksek gözüküyor. Öte yandan yaşayacağınız bazı karşılaşmalar veya ani gelişen olaylar eski defterlerin açılmasına sebep olabilir. Ancak bu durum düşüncelerinize yeni bir yön çizmenizi sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2014)
İş yaşamınızda bazı yeni planlar yapabileceğiniz ve farklı fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Durumları ve insanları değerlendirmekde başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi canlı olarak ifade edebileceksiniz ve gözlem yeteneğinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Konuları çabuk kavrıyorsunuz ve bilgilerinizi doğru olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Kılık, kıyafet konularında biraz zaaflısınız. Bu zaaflarınız kazancınızla denk düşmüyor. Birkaç gün içinde para beklentili uzunca bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2014)
Henüz sizi tedirgin etmeyen bir gelişme, beklenmedik gelişmelerle karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142809 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed