Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Büyük planı gerçekleştirmenizi sağlayabilecek sayısız yöntem, fırsat ve yol var. Ancak, siz, ufak şeylerle veya belli bir ilişkiyi yönetmekle zaman kaybediyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2014)
Bugün aşk yaşamınızda bir hareketlenme görülecek. Özel hayatınızdaki gerginliği işinize yansıtmamaya dikkat etmelisiniz. <br>Bir başkasının hayatıyla ilgili ama sizi de dolaylı bir şekilde etkileyen bir konu hakkında kontrolü ele geçirmek istiyorsunuz. Muhakeme yeteneğiniz ve ikna gücünüzün bugün yerinde olması nedeniyle o kişiyle bugün konuşmak isteyebilirsiniz. Devreye sokmayı düşündüğünüz üçüncü kişi hakkında bir kez daha düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2014)
AŞK: Adeta duygularınıza gemvurarak aşka kapılarınızıkapatmış gibisiniz. Alıngantavırlarınızla ilişkinizdesorunları çoğaltıyorsunuz. Onunsözünü kesmeden dinlersenizuzlaşarak mutlu olacaksınız.İŞ: Kısa vadeli planlarınızla uzun vadeli kârlaryaşayacaksınız. Beklentilerinizi ne kadaryüksek tutarsanız hedeflerinize o kadaryaklaşıyorsunuz. Pozitif enerjinizi tüketmeyin.SAĞLIK: Yiyeceklerinizin temizliğine dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2014)
Hayatınızda sağ kol niteliğinde bir insan varsa eğer bugün onun size vereceği destek her zamanki boyutta o lmayabilir. Onun sizin için önemini ve faydasını samimiyetle dile get irmeniz aranızdaki gerginliği azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Parasal birikimlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni girişimleriniz olabilir. Daha uzlaşmacı olduğunuz takdirde başkalarından destek bulmakta zorlanmayacaksınız. Akılcı davranmak size güzel kapılar açabilir. Tartışmak yerine açıklayıcı olmalı, projelerinizi ve vizyonunuzu paylaşmaktan çekinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2014)
İş hayatınızda bugün çevrenizdekilere karşı sert çıkışlarda bulunabilirsiniz. Özel hayatınızdaki gerginliği iş yerinize taşımamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2014)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2014)
Para durumunuza ilişkin olumlu gelişmelere tanık olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı geleceğe yönelik ortak çalışmalara el atabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2014)
Çevrenizde çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142378 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed