Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2015)
Belli başlı ilişkilerinizi gözden geçirebileceğiniz ve yeniden yapılandırma şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Duygu ve düşüncelerinizin bilinir olmasını sağlamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2015)
Önemli kararların eşiğindesiniz. Ama yine de ince eleyip sık dokumanız gerekmiyor. Deneyiminize ve sezginize güvenerek vereceğiniz kararlardan pişman olmayacaksınız. Yeni bir duygusal ilişkinin başlangıcı bugün yeşerebilir. Gerekli olan tek şey, sizin bu ilgiyi fark edebilmeniz ve karşılık vermeniz. Çevrenizdeki birkaç kişi, bununla ilgili aşırı bir merak taşıyor gibiler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2015)
Kartınız Bilim... Bu kart size bugün birçok başlangıçları işaret ediyor. Sizlerin zaten özelliği hep yeniliklere oy kullanmak. Öğrenmeye çalışmıyor, pratik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2015)
İş arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler kurmakta zorlanabileceğiniz bir gün. Herkes önde olmak isteyeceğinden kırıcı konuşmalara şahit olabilirsiniz. Ancak daha iyi olmak için diğerlerinin kötü olması kimseye fayda sağlamaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2015)
İletişim ve zihinsel konular tüm gündeminizi oldurmakta. Kendinizi geliştirmek adına eğitim çalışmalarına odaklanıyorsunuz. Yeni düşünceler kazanabilmek, sözlerinizle ikna edici olmak bu günlerde yararlı sonuçlar getirecek. İşle bağlantılı yolculuklar yeni girişimler yapacağınızı gösteriyor. Sorumluluk getiren kardeşlerle ilişkiler size destek verecek şekilde gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2015)
İş yaşamında bazı başarılar kazanabilir ve maddi olarak kazançlar elde edebilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve işlerinizi belli bir düzen doğrultusunda sürdürebileceksiniz. Daha çok uzun vadeli çalışmlara yöneleceksiniz. Gelişmeler karşısında oldukça soğukkanlı yaklaşmayı başaracaksınız. Size yakın biriye görüş alışverişinde bulunabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2015)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2015)
Maddi konularda dikkatli hareket etmeyi tercih edeceğiniz ve imkanlarınızı olumlu olarak kullanmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız ve bütçenizi dengelemeyi başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2015)
Bugün sabırlı tutumlarınızı ve planlamadaki başarınız sizin için önemli olacaktır. Maddi konulardaki fırsatları iyi değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed