Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Geçmişte sosyal çevrenizdeki bazı kişilerle yaşamış olduğunuz kırgınlık ve yanlış söylemler artık yerini bir hesaplaşma boyutuna kadar getirebilir. Bu konuda sizin yapmanız gereken şey kendinizi rahatlıkla savunabilmek ve o günkü şartlarda yapmış olduğunuz bu söylemin gereğini ispatlamak olabilir. Ancak bunu yaparken sivri dilli olmamaya özen göstermeli açık ve net bir şekilde kendinizi ifade edebilmeye öncelik vermelisiniz. Aksi halde yanlış anlaşılmalar dozunu giderek artırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek. Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, şaşıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sağlıkla ilgili endişeniz olmamasına rağmen, birilerinden duyacağınız şeyler fikirlerinizi alt üst edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Akrep (24 Ekim - 22 Kasım) Motivasyon gücünüz çok yüksek. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayacak. Aşk hayatında yaşadığınız olumsuzlukları unutmak için sosyal aktivitelere katılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
İşe ait sorunların üstesinden gelmeye çalışın. İş ortamındaki yenilenmelerin size kazandıracağı yeniliklere adapte olmanızda yarar var. Çalışma arkadaşlarınızla olan duygusal gerginlikler size engel olabilir. Soğukkanlı davranmalısınız. Yeni kaynaklar aradığınız bu günlerde ortak harcamalar nedeni ile bütçenizi toparlamakta zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yoğunluk artıyor ve idealleriniz bugün sizin için daha önemli olacaktır. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. İş ortamınızda tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Çevrenizde sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ve ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bazı yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve farkı planlar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili olarak yeni bir girişim yapmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bu arada gizli aşk maceralarına atılırken tedbirli davranmalısınız. Kariyerinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız olanaklar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Maddi konularda kararsız tutumlar gösterebileceğiniz bir gün. Parasız kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Şansınızı aşırı zorlamamalısınız, harcamalarınıza daha çok dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız,size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144524 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed